Mokinių pasiekimai

Teisinių žinių konkurse „Temidė“ iškovota III vieta!

     Rugsėjo 24 dieną gimnazijos mokiniai: Monika Žemaitytė, Ernesta Paslauskaitė, Mindaugas Akinskas, Linas Martinkėnas ir Ostinas Ivanovas kartu su socialine pedagoge Jurgita Rekašiene vyko į Uteną, kur vyko teisinių žinių konkursas „Temidė“.  

     Jau antrus metus konkursas vyksta pabėgimo kambario forma, kuomet mokiniai yra uždaromi į patalpą ir turi išsilaisvinti per tam tikrą laiko tarpą vykdydami įvairias užduotis. Šiemet turėjome atrasti kompiuteryje užrakintą draugo bylą ir garsiai įvardinti jos numerį. Viskas ne taip paprasta kaip atrodo! Kompiuteris buvo užrakintas slaptažodžiu, kurį išsiaiškinome su tam tikromis užuomenomis. 
Džiugu, kad iš pabėgimo kambario ištrūkome per nepilnas dvidešimt minučių ir pelnėme garbingą trečiąją vietą. 
 
Linas Martinkėnas, II kl. mokinys
 
Ankstesni įrašai


     Kiekvienais metais neformaliojo švietimo centras vykdo etnokultūrinio projekto ,,Mūsų lobynai’’ respublikines varžytuves ,,Tarmių lobynai’’.

     Birželio 1-ąją dieną paskelbti 20-ojo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai. Tarp didžiulio būrio dalyvių neliko nepastebėti ir mūsų gimnazistų Lino Martinkėno (II vieta) ir Jolantos Toptyginaitės (III vieta) kūriniai. Sveikiname!

„Olympis 2020 - Pavasario sesija“ rezultatai

     Lietuvoje vyko dvidešimt penktasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2020“. Šiandieninės technologijos leido jame susitikti virš 38 700 Lietuvos mokinių ir darželinukų. Konkurse nuotoliniu formatu dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

     Mūsų penktokai, paraginti lietuvių kalbos mokytojos Neringos Mudėnienės ir anglų kalbos mokytojos Jurgitos Raketienės, aktyviai įsitraukė į ,,Mokslo – Lab’’ organizuojamas veiklas. Kovo mėnesį Liepa Gruzdytė, Nojus Grigonis, Merkurij Rybakov, Erikas Romankevičius, Jokūbas Cicėnas, Ričardas Česokas ir Jokūbas Umbrasas atliko lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos pradinio turo užduotis.