Mokinių pasiekimai

Iš kroso varžybų su visų spalvų medaliais

     Spalio 8 dieną Ignalinos miesto estradoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Savo amžiaus grupėse medalius iškovojo: Gita Ambrizaitė (I vieta), Agnė Drobitova (III vieta), Deividas Bukauskas (I vieta), Dovydas Stepaniuk (II vieta). Arti prizinių vietų ir medalių buvo Raimondas Juchnevič ir Arvaidas Damošius (4 vieta). Taip pat šiose varžybose dalyvavo: Raminta Akinskaitė, Ugnė Žemaitytė, Brigita Kurgonaitė, Nojus Grigonis, Aistė Kaškilevičiūtė, Austėja Akinskaitė, Gintarė Atėnė Guigaitė. Sveikiname!

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.
Ankstesni įrašai


     Rugsėjo 24 dieną gimnazijos mokiniai: Monika Žemaitytė, Ernesta Paslauskaitė, Mindaugas Akinskas, Linas Martinkėnas ir Ostinas Ivanovas kartu su socialine pedagoge Jurgita Rekašiene vyko į Uteną, kur vyko teisinių žinių konkursas „Temidė“.  

     Kiekvienais metais neformaliojo švietimo centras vykdo etnokultūrinio projekto ,,Mūsų lobynai’’ respublikines varžytuves ,,Tarmių lobynai’’.

     Birželio 1-ąją dieną paskelbti 20-ojo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai. Tarp didžiulio būrio dalyvių neliko nepastebėti ir mūsų gimnazistų Lino Martinkėno (II vieta) ir Jolantos Toptyginaitės (III vieta) kūriniai. Sveikiname!

„Olympis 2020 - Pavasario sesija“ rezultatai

     Lietuvoje vyko dvidešimt penktasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2020“. Šiandieninės technologijos leido jame susitikti virš 38 700 Lietuvos mokinių ir darželinukų. Konkurse nuotoliniu formatu dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.