Mokinių pasiekimai

Sveikiname jaunuosius gimnazijos talentus!

     Vienas gražiausių ir šilčiausių metų renginių – Jaunųjų talentų apdovanojimo šventė – šiemet dėl suprantamų priežasčių savivaldybėje neįvyko, tačiau jaunieji talentai vis tiek buvo išrinkti ir apdovanojimai tikrai juos pasieks. Iš konkursui pateiktos medžiagos apie moksleivius, labiausiai pasižymėjusius 2019–2020  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje, komisija, kaip ir kasmet, išrinko jaunuosius talentus. Jiems skirtos rajono mero padėkos, specialiai šiai progai sukurti suvenyrai. Šiemet konkurse laimėjo du mūsų gimnazijos mokiniai: Saulius Gabrilavičius, III klasės mokinys ir Linas Martinkėnas, II klasės mokinys. Sveikiname jaunuosius talentus ir linkime ateityje svarių laimėjimų.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

„Olympis 2020 - Rudens sesija“ rezultatai

     Šiais mokslo metais tęsiame dalyvavimą Pažintinė žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Dėl viruso nepavyko išvykti į kelionę, bet pamokų metu domėjomės akvakultūros produktų įvairove, nauda sveikatai, kūrėme plakatus ir dalyvavome konkurse.

     Spalio 8 dieną Ignalinos miesto estradoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

     Rugsėjo 24 dieną gimnazijos mokiniai: Monika Žemaitytė, Ernesta Paslauskaitė, Mindaugas Akinskas, Linas Martinkėnas ir Ostinas Ivanovas kartu su socialine pedagoge Jurgita Rekašiene vyko į Uteną, kur vyko teisinių žinių konkursas „Temidė“.  

     Kiekvienais metais neformaliojo švietimo centras vykdo etnokultūrinio projekto ,,Mūsų lobynai’’ respublikines varžytuves ,,Tarmių lobynai’’.