Mokinių pasiekimai

Nuotolinėje 9-12 kl. matematikos olimpiadoje iškovotos prizinės vietos

     Sausio 15 dieną įvyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių matematikos olimpiada nuotoliniu būdu. Dalyvavo 25 mokiniai iš trijų rajono gimnazijų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, surasti ir puoselėti talentus, rengti mokinius tarptautinėms matematikos varžyboms, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybe, ugdant gabius matematikai mokinius aktyvinti ir puoselėti mokytojų iniciatyvą.

     Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 10 klasių grupėje III vietą pelnė mūsų gimnazijos mokinys Linas Martinkėnas, o 11 klasių grupėje III vietą užėmė mūsų gimnazistė Erika Peciulevičiūtė. 12 klasių grupėje mūsų abiturientai taip pat iškovojo prizines vietas. II vietą užėmė Ostinas Ivanovas,  o III vietą – Monika Žemaitytė. Visų mokinių mokytojas Dainius Vaitkevičius. Sveikiname!
Ankstesni įrašai


     Sausio 8 dieną vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Olimpiadoje dalyvavo 4 mokiniai iš 2 rajono gimnazijų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinius domėtis anglų kalba, bendradarbiauti panaudojant kalbinius gebėjimus, ugdyti savarankiškumą, kritinį mąstymą, atvirumą pasauliui ir visuomeniškumą,  bei atpažinti ir atskleisti gabių mokinių kalbinius gebėjimus.

     Vienas gražiausių ir šilčiausių metų renginių – Jaunųjų talentų apdovanojimo šventė – šiemet dėl suprantamų priežasčių savivaldybėje neįvyko, tačiau jaunieji talentai vis tiek buvo išrinkti ir apdovanojimai tikrai juos pasieks.

     Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

„Olympis 2020 - Rudens sesija“ rezultatai

     Šiais mokslo metais tęsiame dalyvavimą Pažintinė žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Dėl viruso nepavyko išvykti į kelionę, bet pamokų metu domėjomės akvakultūros produktų įvairove, nauda sveikatai, kūrėme plakatus ir dalyvavome konkurse.

     Spalio 8 dieną Ignalinos miesto estradoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.