Mokinių pasiekimai

Kompiuterinių piešinių konkurse ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ iškovotos prizinės vietos

     Vasario 18 dieną įvyko nuotolinis kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, aktyvinti informatikos mokytojų darbą.

     Mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių ir koliažų sekcijose. Jie buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes.

     5-8 klasių grupėje piešinių dalyje I vietą užėmė Austėja Garnevičiūtė, II vietą – Astoras Dovliaš. 9-12 klasių grupėje koliažų dalyje III vietą užėmė Skaistė Meškelaitė. Visų mokinių mokytoja – Joana Garnevičienė. Sveikiname!
Ankstesni įrašai


     Sausio 26 dieną rajone vyko jaunųjų filologų vertinimo komisijos posėdis. Į Vilnių išsiųsti trys mūsų gimnazijos darbai: 

     Vasario 11 dieną įvyko savivaldybės etapo 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai atliko testą ir rašymo užduotį.

     Jau kelinti metai gimnazijos moksleiviai dalyvauja europarlamentaro Bronio Ropės organizuojamame konkurse. Šiais metais konkurso dalyviai buvo kviečiami sukurti kūrybinį darbą, kuris iliustruotų požiūrį į ekologiją, atskleistų ekologines žinias ir atsakytų į klausimą „Kas man yra ekologija?“.

     Vasario 2 dieną vyko savivaldybės etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi lietuvių kalba, literatūra, kultūra, mokytis taisyklingai ir raiškiai reikšti mintis žodžiu bei raštu, sudaryti galimybes tobulėti filologijai gabiems vaikams.

     Sausio 14 dieną vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai užduotis matė ir jas sprendė MOODLE platformoje. Olimpiados dalyvių darbai buvo taisomi automatiškai. Olimpiadoje dalyvavo 22 mokiniai iš 4 rajono mokyklų.