Mokinių pasiekimai

Laimėjimai konkursuose

     Sausio 26 dieną rajone vyko jaunųjų filologų vertinimo komisijos posėdis. Į Vilnių išsiųsti trys mūsų gimnazijos darbai: IV kl. mokinio Povilo Trubilos tautosakos darbas „Aistra dainai” (mokytoja Zita Čičelienė), III kl. mokinės Robertos Paukštytės poezijos darbas „Eilėraščiai”(mokytoja Ona Lukoševičienė) ir II kl. mokinės Skaistės Meškelaitės poezijos darbas „Pati sau”(mokytoja Neringa Mudėnienė).

     Vasario 11 dieną vyko rajoninis meninio skaitymo konkursas. Mokiniai siuntė vertinimo komisijai vaizdo įrašus. 5-8 klasių grupėje III vietą laimėjo 7 kl. mokinė Beatričė Meilutė, 9-12 klasių grupėje II vietą laimėjo II kl. mokinys Linas Martinkėnas. Mokinius paruošė mokytoja Neringa Mudėnienė.

     Vasario 11dieną vyko epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. Šių metų tema – „Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID-19 pandemijos metu“. Antra vieta skirta 7 kl. mokinei Urtei Cicėnaitei (mokytoja Neringa Mudėnienė).

     Sveikiname visus ir didžiuojamės rašančiais, kuriančiais, gebančiais raiškiai perteikti kūrinį mūsų gimnazijos mokiniais.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Vasario 11 dieną įvyko savivaldybės etapo 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai atliko testą ir rašymo užduotį.

     Jau kelinti metai gimnazijos moksleiviai dalyvauja europarlamentaro Bronio Ropės organizuojamame konkurse. Šiais metais konkurso dalyviai buvo kviečiami sukurti kūrybinį darbą, kuris iliustruotų požiūrį į ekologiją, atskleistų ekologines žinias ir atsakytų į klausimą „Kas man yra ekologija?“.

     Vasario 2 dieną vyko savivaldybės etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi lietuvių kalba, literatūra, kultūra, mokytis taisyklingai ir raiškiai reikšti mintis žodžiu bei raštu, sudaryti galimybes tobulėti filologijai gabiems vaikams.

     Sausio 14 dieną vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai užduotis matė ir jas sprendė MOODLE platformoje. Olimpiados dalyvių darbai buvo taisomi automatiškai. Olimpiadoje dalyvavo 22 mokiniai iš 4 rajono mokyklų. 

     Sausio 21 dieną vyko savivaldybės etapo fizikos olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Olimpiadoje dalyvavo 16 mokinių iš 3 rajono gimnazijų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi fizika, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, mokinių mokslinį kritinį mąstymą, grindžiamą tvirtomis gamtos mokslo žiniomis, tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.