Mokinių pasiekimai

Austėja ir Ramūnas – respublikinės mokinių piešinių virtualios parodos-konkurso „40 paukščių belaukiant“ laureatai

     Vasario pabaigoje, pasitikdami atskubantį pavasarį, mūsų gimnazijos mokiniai bendruomenei dovanojo virtualią savo kūrinių parodą, kurioje vaizduojami įvairiausi paukščiai ir paukšteliai. Iš gausaus būrio piešinių buvo išrinkti įdomiausi ir išsiųsti į respublikinį konkursą „40 paukščių belaukiant“. Labai smagu, kad mūsų mokinių kūriniai buvo pastebėti ir pateko tarp pačių geriausių. Sveikiname septintokus: Austėją Garnevičiūtę, laimėjusią III vietą, ir Ramūną Kurgoną, apdovanotą nominacija „Už nuoširdų įtaigumą“!

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     „Pasaulio pažinimo” olimpiada 2-4 klasių mokiniams vyko kovo 2 dieną nuotoliniu būdu, renginys išlaiko olimpiados MANO GAUBLYS statusą. Ignalinos rajone vykstančioje olimpiadoje dalyvavo 56 pradinukai.

     Kovo 5 dieną vyko savivaldybės etapo dailės olimpiada 8-12 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Olimpiados tikslas: plėtoti vaikų ir jaunimo kultūrą bei saviraišką, rasti itin gabius vaikus ir juos ugdyti. Savivaldybės etapo olimpiados tema – „Ignalinos krašto pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“. Jaunosios menininkės trumpai aprašė savo kūrybinį darbą, išsakė kokius jausmus ir mintis joms sukėlė ši tema, kokia ji artima ir miela kiekvienos širdžiai.

     Kovo 3 - 4 dienomis vyko savivaldybės etapo 6-12 klasių mokinių geografijos olimpiada ,,Mano gaublys‘‘ nuotoliniu būdu. Mokiniai ir mokytojai jungėsi prie Zoom platformos, buvo demonstruojamos skaidrės, mokiniai atliko užduotis.

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos II klasės mokinių komanda: Skaistė Meškelaitė, Elzė Trubilaitė, Skirmantas Strašinskas ir Linas Martinkėnas, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos Neringos Mudėnienės, jau antrus metus dalyvauja nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“, kurio organizatoriai Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos, Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacija.

     Kovo 2 dieną vyko savivaldybės etapo anglų kalbos konkursas 9-10 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Konkurse dalyvavo 13 dalyvių iš 4 rajono mokyklų. Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis anglų kalba ir šia kalba kalbančių šalių kultūra, plėtoti mokinių kūrybinius gebėjimus, skatinti mokinių bendradarbiavimą panaudojant jų kalbinius gebėjimus, motyvaciją mokytis savarankiškai.