Mokinių pasiekimai

Monika Toptyginaitė – konkurso „Kas man yra saugus eismas?“ laureatė

     Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Ta proga Ignalinos policijos bendruomenė organizavo konkursą „Kas man yra saugus eismas?“ ir kvietė mokinius susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes: gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje. Piešinių konkurse dalyvavo septintokė Agnė Drobitova ir dešimtokė Monika Toptyginaitė, kuri tapo konkurso laureate. Ignalinos policijos bendruomenė apdovanojo mergaites padėkomis bei atminimo dovanėlėmis. Sveikiname!

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė




Ankstesni įrašai


     Vasario-kovo mėnesį dauguma mūsų gimnazijos pirmokų dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje laisva Lietuva“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės 30-mečiui pažymėti. 

     Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimt šeštasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2021“ nuotoliniu būdu.

     Pirmadienį, balandžio 12 dieną, nuotoliniu būdu vyko  respublikinis jaunųjų filologų konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos II kl. mokinė Skaistė Meškelaitė. Poezijos sekcijai buvo pateiktas  Skaistės  darbas „Pati sau“.

     Jei kalendorinis pavasaris nedžiugina pasiilgta šiluma ir žaluma, pasidžiaukime 5 klasių mokinių darbais, skleidžiančiais pavasarišką nuotaiką. Dabartinės aplinkybės lemia, jog daugumą anksčiau suplanuotų renginių tenka perkelti į virtualias erdves. Prieš kelis metus gimęs jaunesnio amžiaus mokiniams skirtas anglų kalbos konkursas „SMART KIDS“ šiais metais buvo „perkrikštytas“ į „KIDS ARE SMART“ ir perkeltas į virtualią erdvę. Jį organizavo Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos kalbų mokytojų metodinės grupės anglų kalbos mokytojos Jurgita Raketienė ir Ingrida Labuckienė.

     Vasario pabaigoje, pasitikdami atskubantį pavasarį, mūsų gimnazijos mokiniai bendruomenei dovanojo virtualią savo kūrinių parodą, kurioje vaizduojami įvairiausi paukščiai ir paukšteliai.