Mokinių pasiekimai

Pirmokai Adriana ir Nojus – respublikinio konkurso „Širdelėje laisva Lietuva“ laimėtojai

     Vasario-kovo mėnesį dauguma mūsų gimnazijos pirmokų dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje laisva Lietuva“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės 30-mečiui pažymėti. Iš viso šiame konkurse dalyvavo 213 pradinių klasių mokinių iš 21 Lietuvos mokyklos. Visai neseniai atskriejo džiugi žinia. Pirmokų grupėje laimėtojais tapo ir du mūsų mokiniai. Sveikiname Adrianą Meškėnaitę, laimėjusią II vietą, Nojų Ragauską, laimėjusį III vietą ir kitus konkurse dalyvavusius pirmokus, apdovanotus padėkomis.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimt šeštasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2021“ nuotoliniu būdu.

     Pirmadienį, balandžio 12 dieną, nuotoliniu būdu vyko  respublikinis jaunųjų filologų konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos II kl. mokinė Skaistė Meškelaitė. Poezijos sekcijai buvo pateiktas  Skaistės  darbas „Pati sau“.

     Jei kalendorinis pavasaris nedžiugina pasiilgta šiluma ir žaluma, pasidžiaukime 5 klasių mokinių darbais, skleidžiančiais pavasarišką nuotaiką. Dabartinės aplinkybės lemia, jog daugumą anksčiau suplanuotų renginių tenka perkelti į virtualias erdves. Prieš kelis metus gimęs jaunesnio amžiaus mokiniams skirtas anglų kalbos konkursas „SMART KIDS“ šiais metais buvo „perkrikštytas“ į „KIDS ARE SMART“ ir perkeltas į virtualią erdvę. Jį organizavo Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos kalbų mokytojų metodinės grupės anglų kalbos mokytojos Jurgita Raketienė ir Ingrida Labuckienė.

     Vasario pabaigoje, pasitikdami atskubantį pavasarį, mūsų gimnazijos mokiniai bendruomenei dovanojo virtualią savo kūrinių parodą, kurioje vaizduojami įvairiausi paukščiai ir paukšteliai.

     „Pasaulio pažinimo” olimpiada 2-4 klasių mokiniams vyko kovo 2 dieną nuotoliniu būdu, renginys išlaiko olimpiados MANO GAUBLYS statusą. Ignalinos rajone vykstančioje olimpiadoje dalyvavo 56 pradinukai.