Mokinių pasiekimai

Puikios žinios iš respublikinio konkurso „Tarmių lobynai“

     Balandžio-gegužės mėn. nuotoliniu būdu vyko mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“. Konkursui buvo atsiųsti 142 vaizdo įrašai su mokinių pasirodymais. Juos vertino Lietuvių kalbos instituto mokslo darbuotojos dr. Violeta Meiliūnaitė ir dr. Aurelija Gritėnienė. Vertinant buvo atsižvelgiama į  tarmės grynumą, pasirinkto kūrinio turinį, originalumą, atlikėjo artistiškumą. 9-12 klasių grupėje Linas Martinkėnas, II kl. mokinys, užėmė III vietą,. Mokinį konkursui ruošė  lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja  Neringa Mudėnienė.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Džiaugiamės mokinių, kurie dalyvavo 2021 metų projekte „Tavo žvilgsnis“, sėkme. Šiame konkurse gali dalyvauti 4–12 klasių moksleiviai, pasirinkę versti vieną iš šešių tekstų iš anglų, rusų arba vokiečių kalbų į lietuvių kalbą.

     Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2021 - Pavasario sesija“ rezultatai. Mūsų gimnazijos mokinių rezultatus galite pamatyti čia.

„Olympis 2021 - Pavasario sesija“ rezultatai

     Balandžio 29 d. mūsų mokyklos dešimtokų komanda „Etatiniai iš Vidiškių“ kartu su mokyklos socialine pedagoge Jurgita Rekašiene, dalyvavo teisinių žinių konkurse „Temidė“. Šis konkursas nuolat stebina originalumu ir užduočių neįprastumu.

     Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Ta proga Ignalinos policijos bendruomenė organizavo konkursą „Kas man yra saugus eismas?“ ir kvietė mokinius susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes: gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

     Vasario-kovo mėnesį dauguma mūsų gimnazijos pirmokų dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje laisva Lietuva“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės 30-mečiui pažymėti.