Mokinių pasiekimai

Iš rudens kroso varžybų su medaliais

     Spalio 6 dieną Ignalinos miesto estradoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai savo amžiaus grupėse iškovojo 6 medalius: Rokas Ervinas Česūnas (I vieta), Raimondas Juchnevič (I vieta), Pijus Kaškilevičius (II vieta), Jokūbas Steponėnas (II vieta), Arvaidas Damočius (III vieta), Dominyka Albaitytė (III vieta).

     Aukštą vietą užėmė ir Augustas Garnevičius (5 vieta), Agnė Drobitova (5 vieta), Ramūnas Kurgonas (5 vieta).

     Taip pat varžybose dalyvavo: Mantas Čepulis (5 klasė), Nojus Grigonis (7 klasė), Gintarė Atėnė Guigaitė (I klasė), Gabrielė Pečiulytė (I klasė), Deividas Drobitov (II klasė), Irmantas Vitkus (IV klasė).

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


     Šiemet jau 19-tą kartą talentingi, kūrybingi ir pažangūs šalies 1–12 klasių moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti konkurse „Lietuvos Maximalisto“ stipendijai gauti. Moksleiviai vertinti šiose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo. Tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 600 talentingų Lietuvos vaikų.

     Šiais metais 21-ame nacionaliniame  mokinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ dalyvavo 768 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje.

     Birželio 11 d. įvyko jau šeštus metus Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos drauge su Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu ir Kultūros ministerija organizuojamo nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. 

     Balandžio-gegužės mėn. nuotoliniu būdu vyko mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“. Konkursui buvo atsiųsti 142 vaizdo įrašai su mokinių pasirodymais. 

     Džiaugiamės mokinių, kurie dalyvavo 2021 metų projekte „Tavo žvilgsnis“, sėkme. Šiame konkurse gali dalyvauti 4–12 klasių moksleiviai, pasirinkę versti vieną iš šešių tekstų iš anglų, rusų arba vokiečių kalbų į lietuvių kalbą.