Mokinių pasiekimai

Dviguba sėkmė dailyraščio konkurse

     Prieš rudens atostogas vyko rajoninis 3–4 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Dailyraščio meistras“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, estetiško ir aiškaus rašto įgūdžius.

     Gražiai ir taisyklingai rašyti geba ne kiekvienas, bet dalyvauti konkurse panoro nemažas būrys mūsų gimnazijos mokinių. Vertinimo komisija, peržiūrėjusi ir įvertinusi darbus, II–ąsias vietas skyrė trečiokei Jorilei Stravinskaitei ir ketvirtokei Loretai Janutėnaitei. Sveikiname mergaites ir džiaugiamės, kad šiais technologijų eros laikais ranka rašytas raštas gali atnešti sėkmę.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja
Ankstesni įrašai


      Šių metų spalio 16 dieną Maironio lietuvių literatūros muziejuje  vyko tradicinis Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas, kuriame pirmą kartą dalyvavo ir mūsų gimnazijos III klasės mokinys Linas Martinkėnas.

     Spalio 6 dieną Ignalinos miesto estradoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai savo amžiaus grupėse iškovojo 6 medalius:

     Šiemet jau 19-tą kartą talentingi, kūrybingi ir pažangūs šalies 1–12 klasių moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti konkurse „Lietuvos Maximalisto“ stipendijai gauti. Moksleiviai vertinti šiose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo. Tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 600 talentingų Lietuvos vaikų.

     Šiais metais 21-ame nacionaliniame  mokinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ dalyvavo 768 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje.

     Birželio 11 d. įvyko jau šeštus metus Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos drauge su Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu ir Kultūros ministerija organizuojamo nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.