Renginiai / Galerija

Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis. Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugramzdinusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones... Iš 1991 metų sausio 13 –osios atiteka laiko upė į šiandien dieną...

Kai kiekvieni namai dar jaukiai kvepia mandarinais, meduoliais bei kalėdinėmis vaišėmis, o pačios gražiausios dovanos – šypsenos, apkabinimai, komplimentai, ranka rašyti laiškai bei pačių gaminti atvirukai – jau pasiekę adresatus, ateina tarpušventis: Kalėdos jau praėjusios, o Naujieji dar neatėję. Gal kur nors tarpušventis ir yra atokvėpis tarp švenčių, bet mūsų gimnazijoje šis laikas – pats jų įkarštis, nes vyksta tradicinis kalėdinis karnavalas, o prieš tai – smagus pasiruošimas.

Advento apmąstymų susitikimuose ,,Atėjimas“ gimnazijoje skaitovai Jokūbas Čeponis, Justinas Kazimirėnas, Aistė Kaškilevičiūtė, Teresė Austėja Kazinec ir Gintarė Atėnė Guigaitė gimnazijos bendruomenei priminė, kas yra Adventas: kam jis kviečia. Išgirdome, kad Adventas – tai atėjimas, laukimas.

Gruodžio 1-oji, Pasaulinė AIDS diena, minima jau 30 kartą. Pasaulyje gyvena arti 37 milijonų žmonių, užsikrėtusių ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas), todėl be galo svarbu skleisti informaciją apie šį baisų virusą, kuris sukelia nepagydomą ligą – AIDS.

Lapkričio 13 dieną gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje-edukacinėje meškučio Beno pamokėlėje. Benas mokė vaikus asmens higienos paslapčių.

Gera kartu su būriu pritariančių mokinių ir mokytojų atgaivinti gimnazijoje anksčiau egzistavusias gamtosaugines tradicijas. Praeitų metų rudenį įkūrėme gamtosauginį komitetą ir ėmėmės įvairiausių veiklų. Gimnazijos moksleiviai visus metus dalyvavo įvairiose akcijose, renginiuose, konkursuose. Išsiuntėme veiklų ataskaitą gamtosauginių mokyklų koordinatoriui. Ir... mūsų darbai nenuėjo veltui – gauname žaliąją vėliavą.

Ar tau kada nors teko būti pipetavimo čempionu? Ar žinai, kas gi yra tas DNR? Ir koks DNR būdingas erkinio encefalito virusui? Ne?

Šiais metais pradėtas vykdyti Kultūros paso projektas pradinukams. Jį įgyvendinant į ugdymo procesą įtraukiami kultūriniai edukaciniai renginiai, kurių metu stiprinamos meninės ir kultūrinės kompetencijos.

Saulėtą spalio 17 d. rytą gimnazijoje vyko projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ informacinis renginys, kurį organizavo Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos kartu su nevyriausybine organizacija VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“.

Saulėtą spalio 5 d. rytą mes, Vidiškių gimnazijos abiturientai, pasipuošę senomis uniformomis ir aktų salę pavertę  klase, sugrąžinome mokytojus į tuos laikus, kai jie patys buvo mokiniai.