Renginiai / Galerija

Rugsėjo 20 dieną gimnazijoje lankėsi Profesinio mokymo centro „Žirmūnai" atstovai. Jie susitiko su I–IV klasių gimnazistais ir pasiūlė galimybę mokantis savo mokykloje kartu su viduriniu išsilavinimu įgyti ir profesiją.

Ruduo... Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę...
Ruduo... Susimąstai, kuo vasara turtinga.
Ruduo... Alsuoja dienos pilnatve.
Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios,
Išmintis pro mokyklų atviras duris pasklidę.
Tegul jų kiekvienam užteks.

Su lietaus lašeliais, saulės spindulėliais, stipresniais vėjo gūsiais atkeliavo ruduo, o su juo – Mokslo ir žinių diena.

Liepos 30 dieną Vidiškių Švč. Trejybės bažnyčioje įvyko iškilminga gimnazijos brandos atestatų įteikimo šventė, kurioje dalyvavo XXVI laidos abiturientai, jų artimieji, mokytojai.

Gimnazijoje nuo birželio 17 iki 30 dienos vyko vaikų vasaros poilsio stovykla. Stovyklos metu  turiningai ir prasmingai leidome laiką: pramogavome, sportavome, keliavome, iškylavome, piešėme su kreidutėmis, žaidėme įvairius stalo bei lauko žaidimus.

Birželio 8 dieną Astridos Lindgren knygų personažai Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas atvyko į Vidiškių gimnaziją su lagaminu, pilnu pamokų iš svarbiausių pradinukams sričių – lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, šokių bei fizinio ugdymo.

Paskutinio skambučio šventė – simbolinis slenkstis, įsimintina vieno gyvenimo etapo pabaiga ir kito pradžia. Ji asocijuojasi su laisve ir kartu – didesne atsakomybe už savo pasirinkimus ir sprendimus. Gegužės 21 dieną daugumai Lietuvos abiturientų nuskambėjo paskutinis skambutis, simbolizuojantis paskutinę pamoką. Šiais metais jis kitoks nei įprasta – dėl karantino kai kuriose mokyklose vyko virtualiai.

Pasigirsta vedančiųjų žodžiai:

„Graži ir galinga esi, nuodėmingoji Žeme!

Tu praneši dangų savųjų žiedų skaidrumu.

Iš tavo gelmių sau vaivorykštės metmenis semia –

Iš tavo krūtinės ir aš sau gyvybės imu“.

Taip prasideda gimnazijos 5–7 ir 8–II klasių renginiai, skirti Žemės ir vandens dienai paminėti. Į renginius susibūrusios klasių komandos dalyvavo viktorinose, minė mįsles. 5–7 klasių mokiniai renginyje dalyvavo su klasių auklėtojais.

Šiais metais, minint Knygnešio dieną ir lietuvių kalbos dienas, kovo 17 dieną šeštos klasės mokinys Jokūbas Umbrasas ir lietuvių kalbos mokytoja Neringa Mudėnienė pakvietė 5 klasės mokinius į  netradicinę pamoką – viktoriną „Knygnešių keliais“, kurioje trys penktokų komandos susirungė tarpusavyje.

Trečiokai gimnazistai sveikina abiturientus šimtadienio proga

Sveikinimą galite pamatyti paspaudę ant nuotraukos arb čia

Paukščiai – aktyviausi pavasario šaukliai, vasario pabaigoje-kovo pradžioje savo čiulbėjimu budinantys gamtą. Paukščių vardais pavadinti visi trys pavasario mėnesiai: kovas, balandis ir gegužė. Žmogus nuo seno domėjosi paukščiais, juos stebėjo ir augino. Senojoje lietuvių tautosakoje paukščiai tapę pasakų, mitų ir mįslių herojais.