Renginiai / Galerija

Liepos 14 dieną gimnazijoje – didi diena. Abiturientams įteikti brandos atestatai, įrodantys, kad jie įveikė pirmąją, bet pamatinę išsilavinimo pakopą. Į gyvenimą išlydėta 23 laida – 18 aktyvių ir atsakingų jaunų žmonių, kursiančių Lietuvos valstybę antrąjį šimtmetį.

Birželio 16 dienos popietę, šeštos klasės mokiniai ir keli kitų klasių mokiniai vyko prie Antakmenės akmens, prie kurio senovėje vykdavo pagoniškos apeigos.

Nejučia prabėgo dar vieneri mokslo metai, net viena savaite ilgesni nei įprastai! Ir jeigu ne vasariškai karšti orai, kasdien priminę, kad, laikas nerti į Varnio bangas, tai tos kelios dienos oi kaip būtų pasitarnavusios dažnam mokinukui pažengti individualios pažangos keliu.

„Jau beldžiasi vasara į duris. O, atrodo, dar taip neseniai pravėrėte klasių duris: mokėtės ne tik skaičiuoti, skaityti ir rašyti, bet bendrauti, būti kartu, suprasti vienas kitą, kartu džiaugėtės ir kartu liūdėjote. O šiandien susirinkote į Mokslo metų baigimo šventę, paaugę ne tik ūgiu, bet ir savo žiniomis bei darbais“, – šie žodžiai nuskambėjo pradinių klasių mokiniams gegužės 31 dieną.

Gegužės 30 d. ketvirtokai, linksmi ir išdidūs, rinkosi į savo šventę „Sudie, vaikyste!“. Ši šventė – tai ketvirtokų išleistuvės, kuriose dalyvavo tėveliai, globėjai, seneliai ir kiti svečiai.

Abiturientų paskutinio skambučio akimirkos

Sakoma, kad jeigu vienu šūviu šausi kelis zuikius, tai nė į vieną nepataikysi. Bet tai ne apie mus. O to įrodymas – gegužės 18 dieną gimnazijoje vykusi netradicinė diena, kurios metu buvo „nušauti“ net keli zuikiai. Tą dieną organizuotas sveikatingumo ugdymo projektas „Sveikatiada“, sujungęs du tradicinius gimnazijos renginius: Sporto šventę ir Šeimos dienos paminėjimą.

Europos diena – kasmet pažymima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Daugelyje šalies miestų ir miestelių vyksta šiai dienai skirtos pilietinės akcijos, žaidimai, viktorinos ar kitos veiklos. Mes taip pat prisijungėme prie šios iniciatyvos ir gegužės 9 dieną „leidome“ sau pakeliauti po Europos Sąjungos šalis, pasidomėti jų kultūriniu paveldu, geriau pažinti jas ir pasitikrinti savo žinias.

Balandžio 10 dieną gimnazijoje palaikant nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“ buvo paminėta Pasaulinė sveikatos diena. Pasirinktas šūkis „Būk sveikas europietis!“ tądien įprasmino visas sveikatinimo veiklas, kurias mokiniams ir mokytojams pasiūlė Mokinių tarybos ir Vaiko gerovės komisijos nariai.

Ei, žmogau, aš toks, kaip ir tu. Jei linksma – juokiuos, jei liūdna – liūdžiu, jei skauda – verkiu. Ei, žmogau, prašau tik vieno – būk žmogumi.

Kovo 29 d. Vidiškių gimnazijos 5-8 klasių mokiniai susirinko į popietę, skirtą patyčių prevencijai „Aš tavo draugas“. Renginį vesti maloniai sutiko pirmokės gimnazistės Monika Žemaitytė ir Ernesta Paslauskaitė.