Renginiai / Galerija

Darbštuolis rugsėjis kasmet darbų imasi nuo pirmos dienos – pirmiausia sukviečia iš atostogų mokinius į klases. O tik paskui nuauksina medžius, išlydi paukščius, nukloja laukus rūkais ir voratinkliais...

Mūsų gimnazijos bendruomenė jau 26 kartą atsiliepė į rugsėjo kvietimą. Į Vidiškių bažnyčią dalyvauti šv. Mišiose, skirtose mokslo metų pradžiai, susirinko beveik visa gimnazijos bendruomenė ir nemažai gyvenvietės tikinčiųjų. Bendra malda visada nuteikia gražiems bei prasmingiems darbams, bendrai veiklai ir ,žinoma, kiekvieno sėkmei.

Abiturientų paskutinio skambučio akimirkos

„Jei staiga dingtų visi keliai/Tai kur tada eitų žmonės?/Kur būtų kelio pradžia?/Kur būtų kelio galas?/Eitų žmonės vienas prie kito./Be kelio, be tako eitų./Žmogus būtų kelio pradžia./Žmogus būtų kelio galas“ (Just. Marcinkevičius). Neįprastai saulėtą ir šiltą gegužės 20 dienos popietę visi keliai keleliai mus – Vidiškių gimnazijos bendruomenę – suvedė į mokyklos 25-mečiui skirtą Šeimos šventę.

Gegužės 5 d. Europytė ir Nežiniukas pakvietė viktorinos dalyvius į paskutinį viktorinos „Europiukas“ etapą. Nors ir negausus būrys žiūrovų susirinko, tačiau juoko čia nestokojome. Linksmai aptarėme rezultatus, pasveikinome nugalėtojus (Austėja Garnevičiūtė 3 kl., Dainius Čeponis II kl.) ir pasidžiaugėme, kad mūsų herojus Nežiniukas tapo tikru Europiuku, nes tikrai nemažai sužinojo bei išmoko ieškodamas atsakymų į projekto MEPA  komandos narių sugalvotus klausimus. Todėl Nežiniukas-Europiukas (Jokūbas Čeponis) ir jo draugai buvo deleguoti į renginį, skirtą „2017 – Piliakalnių metams“ ir Europos dienai paminėti.

Balandžio 21 d. po penkių pamokų, mūsų herojai Europytė ir Nežiniukas pakvietė moksleivius į aktų salę. Tradiciškai atskubėjo tie, kurie dalyvauja MEPA projekto komandos narių organizuojamoje viktorinoje „Europiukas“. Nors ir negausus būrys šįkart susirinko, tačiau pasidžiaugėme nuolatiniais viktorinos dalyviais ir laimėtojais. Šios savaitės prizas už teisingus atsakymus buvo netikėtas: Išvyka į Visagino Europe Direct informacijos centrą.

MEPA projekto komanda balandžio 20 d. į gimnaziją pasikvietė Visagino Europe Direct informacijos centro vadovę Indrę Gruodienę. Viešnia 3-4 kl. mokiniams papasakojo apie Europos Sąjungą, paaiškino, kuo skiriasi Europa ir Europos Sąjunga, kiek šalių dalyvauja Europos Sąjungos veikloje, ar Rusija, Baltarusija,Ukraina yra Europos Sąjungos narės.

Kovo 20-oji – pasaulinė Žemės diena, todėl šis renginys buvo skirtas Žemės dienai. Konkurse dalyvavo 8, 9 ir 10 klasių mokiniai. Jie iš anksto turėjo išsirinkti komandą, pasiruošti prisistatymą, sukurti emblemą. Klasių sirgaliai turėjo paruošti plakatą gamtosaugine tema.

Lietuviškus žodžius į širdį susidėsiu,
Gražiai užklosiu pievų takeliu.
Ar dieną eisiu, ar nakty klajosiu –
Mane lydėsi žiburiu tyliu

Kaziuko mugės akimirkos