Renginiai / Galerija

Gruodžio 1-oji, Pasaulinė AIDS diena, minima jau 30 kartą. Pasaulyje gyvena arti 37 milijonų žmonių, užsikrėtusių ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas), todėl be galo svarbu skleisti informaciją apie šį baisų virusą, kuris sukelia nepagydomą ligą – AIDS.

Lapkričio 13 dieną gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje-edukacinėje meškučio Beno pamokėlėje. Benas mokė vaikus asmens higienos paslapčių.

Gera kartu su būriu pritariančių mokinių ir mokytojų atgaivinti gimnazijoje anksčiau egzistavusias gamtosaugines tradicijas. Praeitų metų rudenį įkūrėme gamtosauginį komitetą ir ėmėmės įvairiausių veiklų. Gimnazijos moksleiviai visus metus dalyvavo įvairiose akcijose, renginiuose, konkursuose. Išsiuntėme veiklų ataskaitą gamtosauginių mokyklų koordinatoriui. Ir... mūsų darbai nenuėjo veltui – gauname žaliąją vėliavą.

Ar tau kada nors teko būti pipetavimo čempionu? Ar žinai, kas gi yra tas DNR? Ir koks DNR būdingas erkinio encefalito virusui? Ne?

Šiais metais pradėtas vykdyti Kultūros paso projektas pradinukams. Jį įgyvendinant į ugdymo procesą įtraukiami kultūriniai edukaciniai renginiai, kurių metu stiprinamos meninės ir kultūrinės kompetencijos.

Saulėtą spalio 17 d. rytą gimnazijoje vyko projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ informacinis renginys, kurį organizavo Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos kartu su nevyriausybine organizacija VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“.

Saulėtą spalio 5 d. rytą mes, Vidiškių gimnazijos abiturientai, pasipuošę senomis uniformomis ir aktų salę pavertę  klase, sugrąžinome mokytojus į tuos laikus, kai jie patys buvo mokiniai.

Rugsėjo 3 dieną gimnaziją pripildė sugrįžusių mokinių klegesys ir juokas.

Džiugu, kad šiek tiek išaugo mokinių skaičius – iš viso susirinko 246 mokiniai (pernai buvo 240), iš jų 18 pirmokų ir 31 abiturientas (kartu su skyriais). Todėl ir pirmoji diena gimnazijoje vyko pakiliai.

Liepos 14 dieną gimnazijoje – didi diena. Abiturientams įteikti brandos atestatai, įrodantys, kad jie įveikė pirmąją, bet pamatinę išsilavinimo pakopą. Į gyvenimą išlydėta 23 laida – 18 aktyvių ir atsakingų jaunų žmonių, kursiančių Lietuvos valstybę antrąjį šimtmetį.

Birželio 16 dienos popietę, šeštos klasės mokiniai ir keli kitų klasių mokiniai vyko prie Antakmenės akmens, prie kurio senovėje vykdavo pagoniškos apeigos.