Renginiai / Galerija

Sausio 13-ąją pirmosios pamokos pradžioje mokiniai ant palangių degė žvakutes, prisiminė žuvusiuosius laisvės gynėjus. Visose klasėse buvo vestos pilietiškumo pamokėlės, kurių metu prisiminėme beginklius didvyrius, narsiomis širdimis anuomet užtvėrusius kelią priešui. Per daugelį metų žvakelių uždegimas bei pilietiškumo ugdymo pamokos tapo gimnazijos tradicija.

Adventas yra atėjimas. Tai abipusis artėjimas: Dievas – į mus, tapdamas vienu iš mūsų žmonių, o mes – į Dievą, nors ir žmogiškų silpnumų supančiotomis kojomis. Šį laiką smagiau ir prasmingiau išgyventi ne pavieniui, o kartu, bendruomenėje.

Gruodžio 5 d. 7-I kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Senųjų odinių dirbinių edukacija“. Tai lyg integruota technologijų, istorijos ir dailės pamoka, kurios metu mokiniai susipažino su odininkystės ir odinių dirbinių įvairove remiantis archeologiniais ir istoriniais duomenimis.

Pasaulyje gyvena 37,9 mln. Žmonių, užsikrėtusių ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas), todėl be galo svarbu skleisti informaciją apie šį baisų virusą, kuris sukelia nepagydomą ligą – AIDS – ir sustiprinti visuomenės budrumą.

Gimnazijos I ir II klasės mokiniai lapkričio 15 dieną dalyvavo projekte „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“, parengtame „Darnaus vystymo projektai“, finansuojant iš Europos Sąjungos fondų lėšų.

Kol dar už lango šviečia saulės spindulėliai, gamtosauginis komitetas spalio 25 dieną sukvietė pradinių klasių mokinius į šventę „Jau atėjo rudenėlis...“.

Spalio 14-20 dienomis „Ö kaip vokiškai?“ pasklido po visą Lietuvą. Ši iniciatyva vyksta jau ketvirtus metus kviesdama pažvelgti į vokiečių kalbą – apie ją kalbėti, diskutuoti, susipažinti su šios kalbos teikiamais pranašumais. Šiemet ir mes, Vidiškių gimnazija, pirmą kartą prisijungėme prie šios iniciatyvos ir organizavome įvairias veiklas, skirtas vokiečių kalbos dienoms paminėti.

Spalio 9 dieną gimnazijoje vyko tradiciniu tapęs visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ SOLIDARUMO bėgimas JUNKIS-BĖK-PADĖK. Mokiniai, mokytojai, darbuotojai rinkosi gimnazijos kiemelyje.

Gyvenimą mes patiriame kaip paslaptį: ieškome savo kelio, abejojame, klystame ir klumpame, ieškome pačios gyvenimo prasmės ir savo pašaukimo. Tai, ką turime, ką pasiekėme yra tai, ko troškome. Visiems tenka išsiruošti į ieškojimo kelią, kuriame vienas svarbiausių palydovų – Mokytojas. Mokytojas, kuris giliai viduje visuomet saugo pašaukimą – ugdyti žmoguje žmogų.

Rugsėjo 20 d. Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos jaunojo pasieniečio būrelio nariai kartu su pasieniečiais iš visos Lietuvos dalyvavo tradiciniame dviračių žygyje „Rudeninės Aukštaitijos keliais“, kurį organizavo Ignalinos pasienio rinktinė.