Renginiai / Galerija

Atsisveikinimas su pradinėmis klasėmis

Gegužės 26 d. ketvirtokai linksmai ir nuotaikingai atsisveikino su pradinėmis klasėmis. Tądien jie pasinėrė į linksmybių šurmulį su linksmiausiais pasaulyje personažais – Karlsonu, kuris gyvena ant stogo ir su nutrūktgalve Pepe Ilgakojine, kuri gali ne tik arklį pakelti, bet ir išjudinti patį didžiausią „niurzgą“. Ketvirtokams nebuvo kada verkti, liūdėti ar sėdėti – Pepė ir Karlsonas patikrino, ko vaikai išmoko per ketverius metus mokykloje ir ar jau pasiruošę žingsniuoti į penktąją klasę. Visi kartu žaidė, šoko, dainavo, pamojavo pradinėms klasėms ir drąsiai nutarė sėsti į penktokų suolą.

___________________________

Diana Kindurienė Įrašo autorius:
Diana Kindurienė
Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


Nėra įrašų