Renginiai / Galerija

Apie ES su mažaisiais...

     MEPA projekto komanda balandžio 20 d. į gimnaziją pasikvietė Visagino Europe Direct informacijos centro vadovę Indrę Gruodienę. Viešnia 3-4 kl. mokiniams papasakojo apie Europos Sąjungą, paaiškino, kuo skiriasi Europa ir Europos Sąjunga, kiek šalių dalyvauja Europos Sąjungos veikloje, ar Rusija, Baltarusija,Ukraina yra Europos Sąjungos narės. Mokinukai parodė savo žinias vardindami Lietuvos kaimynes, paaiškino, kuo skiriasi emigrantai ir imigrantai, pateikė gyvenimo Europos Sąjungoje privalumus vaikų akimis. Vaikai paaiškino, kuo ypatinga Lietuvos gamta, žiūrėjo vaizdinę madžiagą apie Lietuvoje ir Europoje gyvenančius paukščius, klausėsi jų balsų.

     Smagu buvo pažaisti su žaisliniais paukšteliais, pasiklausyti jų čiulbėjimo. Įdomiausia susitikimo dalis – paukščio iš siūlų darymas. Mokinukai kantriai vyniojo, rišė mėlynos ir geltonos spalvų siūlus, klijavo snapelį, akis ir rezultatas nudžiugino – gavosi paukštelis, galintis tapti Europos Sąjungos simboliu, panašus į mėlynąją zylę. Vaikai džiaugėsi  savo darbeliais, gausiomis viešnios dovanomis, bendra nuotrauka. Nuo šiol jie tikrai žinos, kiek šalių sudaro Europos Sąjungą!

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Kovo 20-oji – pasaulinė Žemės diena, todėl šis renginys buvo skirtas Žemės dienai. Konkurse dalyvavo 8, 9 ir 10 klasių mokiniai. Jie iš anksto turėjo išsirinkti komandą, pasiruošti prisistatymą, sukurti emblemą. Klasių sirgaliai turėjo paruošti plakatą gamtosaugine tema.

Lietuviškus žodžius į širdį susidėsiu,
Gražiai užklosiu pievų takeliu.
Ar dieną eisiu, ar nakty klajosiu –
Mane lydėsi žiburiu tyliu

Kaziuko mugės akimirkos

Šimtadienio akimirkos

Karnavalo akimirkos