Renginiai / Galerija

Rugsėjo 1-oji paskelbė mokslo metų pradžią!

     Darbštuolis rugsėjis kasmet darbų imasi nuo pirmos dienos – pirmiausia sukviečia iš atostogų mokinius į klases. O tik paskui nuauksina medžius, išlydi paukščius, nukloja laukus rūkais ir voratinkliais...

     Mūsų gimnazijos bendruomenė jau 26 kartą atsiliepė į rugsėjo kvietimą. Į Vidiškių bažnyčią dalyvauti šv. Mišiose, skirtose mokslo metų pradžiai, susirinko beveik visa gimnazijos bendruomenė ir nemažai gyvenvietės tikinčiųjų. Bendra malda visada nuteikia gražiems bei prasmingiems darbams, bendrai veiklai ir ,žinoma, kiekvieno sėkmei.

     Šventei tęsiantis gimnazijos kiemelyje gražiausius sveikinimus ir linkėjimus tarė šventėje dalyvavę svečiai: Ignalinos rajono mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis, europarlamentaras Bronis Ropė, Seimo narys Gintautas Kindurys, Vidiškių Švč. M. Marijos Apsilankymo parapijos klebonas Vidas Smagurauskas, Vidiškių seniūnijos seniūnė Vigalija Matkėnienė. O jie išsakyti pirmokėliams, pirmą kartą žengiantiems per mokyklos slenkstį, visiems mokiniams, tęsiantiems mokslą gimnazijoje ir garsinantiems jos vardą gražiais pasiekimais rajone, šalyje ir dar toliau, gyvenimo kryptį jau pasirinkusiems buvusiems abiturientams, savo pašaukimo keliu einantiems mokytojams ir brangiausią turtą – vaikus – gimnazijai patikėjusiems tėveliams.

     Skambant Lietuvos Respublikos himnui geriausiai besimokantis I klasės mokinys Ostinas Ivanovas iškėlė valstybinę, o vėliau geriausiai besimokantis abiturientas Simonas Čeponis –gimnazijos vėliavą. Šventei vadovavo mokinių tarybos nariai: I klasės mokinė Ernesta Paslauskaitė ir II klasės mokinys Jokūbas Čeponis. Eilėraštukais ir dainelėmis prisistatė pirmokai, nuoširdžius padrąsinimo žodžius jiems tarė ir Pirmokų pasus įteikė jų pirmoji mokytoja Ilona Pakalkienė, dainavo III klasės mokinė Silvija Savickytė, abiturientai perskaitė savo tradicinį testamentą ir gėlėmis apdovanojo visus mokytojus.

     Gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė pristatė pokyčius gimnazijoje ir naujus mokytojus: etikos mokytoją Agnę Lenard Levčenkienę, biologijos mokytoją Sonatą Petkūnienę, chemijos mokytoją Stasį Keraitį, 8 klasės auklėtoją ir būrelių vadovą Irmantą Nalivaiką, mokytojo padėjėją Janę Juršėnienę; pasidžiaugė prie gimnazijos jau įrengta nauja automobilių stovėjimo aikštele ir planuojama įrengti universalia sporto aikštele, kurioje bus galima žaisti mažąjį futbolą, tenisą, krepšinį ir tinklinį.

     Šventė baigėsi, bet prasidėjo kasdieninė Žmogaus augimo ir brandos veikla 240 gimnazijos mokinių! Jos sėkmė priklausys nuo visų mūsų pastangų ir sutarimo!

 

Direktorė Jūratė Sveikauskienė
Ankstesni įrašai


Abiturientų paskutinio skambučio akimirkos

     „Jei staiga dingtų visi keliai/Tai kur tada eitų žmonės?/Kur būtų kelio pradžia?/Kur būtų kelio galas?/Eitų žmonės vienas prie kito./Be kelio, be tako eitų./Žmogus būtų kelio pradžia./Žmogus būtų kelio galas“ (Just. Marcinkevičius). Neįprastai saulėtą ir šiltą gegužės 20 dienos popietę visi keliai keleliai mus – Vidiškių gimnazijos bendruomenę – suvedė į mokyklos 25-mečiui skirtą Šeimos šventę.

     Gegužės 5 d. Europytė ir Nežiniukas pakvietė viktorinos dalyvius į paskutinį viktorinos „Europiukas“ etapą. Nors ir negausus būrys žiūrovų susirinko, tačiau juoko čia nestokojome. Linksmai aptarėme rezultatus, pasveikinome nugalėtojus (Austėja Garnevičiūtė 3 kl., Dainius Čeponis II kl.) ir pasidžiaugėme, kad mūsų herojus Nežiniukas tapo tikru Europiuku, nes tikrai nemažai sužinojo bei išmoko ieškodamas atsakymų į projekto MEPA  komandos narių sugalvotus klausimus. Todėl Nežiniukas-Europiukas (Jokūbas Čeponis) ir jo draugai buvo deleguoti į renginį, skirtą „2017 – Piliakalnių metams“ ir Europos dienai paminėti.

     Balandžio 21 d. po penkių pamokų, mūsų herojai Europytė ir Nežiniukas pakvietė moksleivius į aktų salę. Tradiciškai atskubėjo tie, kurie dalyvauja MEPA projekto komandos narių organizuojamoje viktorinoje „Europiukas“. Nors ir negausus būrys šįkart susirinko, tačiau pasidžiaugėme nuolatiniais viktorinos dalyviais ir laimėtojais. Šios savaitės prizas už teisingus atsakymus buvo netikėtas: Išvyka į Visagino Europe Direct informacijos centrą.

     MEPA projekto komanda balandžio 20 d. į gimnaziją pasikvietė Visagino Europe Direct informacijos centro vadovę Indrę Gruodienę. Viešnia 3-4 kl. mokiniams papasakojo apie Europos Sąjungą, paaiškino, kuo skiriasi Europa ir Europos Sąjunga, kiek šalių dalyvauja Europos Sąjungos veikloje, ar Rusija, Baltarusija,Ukraina yra Europos Sąjungos narės.