Renginiai / Galerija

Abiturientų šimtadienio šventė „Paskutiniai pasikalbėjimai“

Šventės akimirkos

Jau metai iš metų taip: vietoje išsiilgto žiemiško vaiskumo, po kojomis gurgždančio sniego – tik balos, o taip laukiamas šventiškas baltumas vis nepakeičia rudeniškos dulksnos ir pilkumos. Kai šventės ne už kalnų, o jų nesijaučia – ką daryti? Ar šventinė nuotaika priklauso tik nuo oro? Kas iš tiesų leidžia mums pajusti tikrąją žiemos švenčių dvasią? Kai šventinė nuotaika nenusklendžia lengvumu iš dangaus, nesusisuka į baltą minkštą pusnies patalą ir nenulaša krištoline nosimi nuo stogo, ją, paslaptingą metų virsmo, saulėgrįžos, kalėdinę, naujametinę – kokią tik norit – nuotaiką, belieka susikurti patiems.

Pasaulinė AIDS diena pasaulyje minima nuo 1988 m. Lietuvoje pradėta minėti nuo 1991 m. Daug žmonių pasaulyje gyvena nežinodami, kad yra užsikrėtę ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas), todėl be galo svarbu skleisti žinią apie šią baisią pasaulio rykštę, kuri sukelia nepagydomą ligą – AIDS.

Lietuvos valstybė 2018 m. vasario 16 dieną minės reikšmingą ir išskirtinę Lietuvos istorijos datą – 100-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Tai įvykis, kuriuo pradėta atkurti nepriklausomos ir demokratinės Lietuvos valstybės istorija, ir pirmasis ryžtingas žingsnis į dabartinę modernią Lietuvos valstybę. Prieš šimtą metų dvidešimt drąsių, išmintingų signatarų atkūrė Lietuvos valstybę ne ginklu, o tikėjimu ateitimi. Iš jų rankų gavome priesaką valstybę saugoti, turtinti ir gražinti.

Akimirkos iš mokytojų dienos.

Darbštuolis rugsėjis kasmet darbų imasi nuo pirmos dienos – pirmiausia sukviečia iš atostogų mokinius į klases. O tik paskui nuauksina medžius, išlydi paukščius, nukloja laukus rūkais ir voratinkliais...

Mūsų gimnazijos bendruomenė jau 26 kartą atsiliepė į rugsėjo kvietimą. Į Vidiškių bažnyčią dalyvauti šv. Mišiose, skirtose mokslo metų pradžiai, susirinko beveik visa gimnazijos bendruomenė ir nemažai gyvenvietės tikinčiųjų. Bendra malda visada nuteikia gražiems bei prasmingiems darbams, bendrai veiklai ir ,žinoma, kiekvieno sėkmei.