Renginiai / Galerija

Gegužės 9-oji – Europos diena!

     Europos diena – kasmet pažymima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Daugelyje šalies miestų ir miestelių vyksta šiai dienai skirtos pilietinės akcijos, žaidimai, viktorinos ar kitos veiklos. Mes taip pat prisijungėme prie šios iniciatyvos ir gegužės 9 dieną „leidome“ sau pakeliauti po Europos Sąjungos šalis, pasidomėti jų kultūriniu paveldu, geriau pažinti jas ir pasitikrinti savo žinias.

     7, II, III, IV klasių mokiniai jau prieš savaitę ruošėsi šiai dienai ir gamino informacines dėžutes „Rubikus-Kubikus“ apie pasirinktas ES šalis. Mokinių darbai šiuo metu eksponuojami mokyklos koridoriuje, kad visi galėtų „pakeliauti“ ir gal net pasirinkti šalį, kurią norėtų aplankyti atostogaudami.

     Pertraukų metu visi norintys galėjo sukti „Europiuko“ ratą ir atsakinėti į linksmus, tačiau verčiančius pamąstyti klausimus, kiekvienas teisingas atsakymas buvo įvertintas šokoladine euro moneta. Smagu, kad čia susirinko nemažas būrelis smalsių mokinių ir mokytojų, kurie aktyviai įsijungė į žaidimą. „Europiuko“ vaidmuo teko III klasės moksleiviui Justinui Kazimirėnui, ačiū jam už savanorišką pagalbą pertraukų metu „padirbėti“ žaidimo vedėju.

     Taip pat šią dieną visi gimnazistai turėjo galimybę dalyvauti  „Europos egzamine“ ir taip pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą. Na, o 6 bei I klasių mokiniai, susibūrę į mišrias komandas, mankštino savo protą protmūšyje „Ką žinai apie ES?“, kurį paruošė mokyklos bibliotekininkė Vitalija Medzevičienė. Mokiniai aktyviai atsakinėjo į klausimus, bandė atpažinti valstybių kontūrus žemėlapyje. Geriausiai pasirodžiusi komanda buvo apdovanota saldžiu prizu.

     Šventinę nuotaiką šiai dienai suteikė ir skambučių melodijos, nuskambėjusios prancūzų, latvių, vokiečių bei kitomis kalbomis. Skambučių melodijomis pasirūpino III klasės mokiniai. Tikimės, kad Europos diena dovanojo ne tik gerą nuotaiką, bet ir žinių „bagažą“. Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie organizuojamų veiklų.

Jurgita Raketienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Balandžio 10 dieną gimnazijoje palaikant nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“ buvo paminėta Pasaulinė sveikatos diena. Pasirinktas šūkis „Būk sveikas europietis!“ tądien įprasmino visas sveikatinimo veiklas, kurias mokiniams ir mokytojams pasiūlė Mokinių tarybos ir Vaiko gerovės komisijos nariai.

Ei, žmogau, aš toks, kaip ir tu. Jei linksma – juokiuos, jei liūdna – liūdžiu, jei skauda – verkiu. Ei, žmogau, prašau tik vieno – būk žmogumi.

     Kovo 29 d. Vidiškių gimnazijos 5-8 klasių mokiniai susirinko į popietę, skirtą patyčių prevencijai „Aš tavo draugas“. Renginį vesti maloniai sutiko pirmokės gimnazistės Monika Žemaitytė ir Ernesta Paslauskaitė.

     Kovo 23 dieną gimnazijoje vyko gamtosauginis renginys – konkursas „Aš myliu tave, Žeme!“ Jame dalyvavo septintokai, I ir II klasių gimnazistai, o atsisakius dalyvauti aštuntokams, ketvirtoji komanda buvo sudaryta iš žiūrovų.

     Kai po kojomis girgžda baltutėlis sniegas, o nosį gnaibo šaltukas, pirmasis pavasario pranašas Lietuvoje – Kaziukas!

     Tądien, kai Vilniaus senamiesčio gatves verbomis, drožiniais, riestainiais ir kita šalies tautinio paveldo produkcija užliejo jau 415-oji Kaziuko mugė, daugelio Šimtmečio muge pavadinta, gimnazijoje Kaziukas pavasarį skelbė jau 20-ąjį kartą.

     Vasario 15 dieną gimnazijoje vyko Valstybės atkūrimo Šimtmečio minėjimas. Visiems sugiedojus himną, renginio vedėjai Jokūbas Čeponis ir Ernesta Paslauskaitė pakvietė pradėti kelionę Valstybės atkūrimo Šimtmečio keliu. Šimtas metų... Tai daug ar mažai? Mažai – jei kalbame apie laiko sąvoką.