Renginiai / Galerija

Joninių belaukiant

     Birželio 16 dienos popietę, šeštos klasės mokiniai ir keli kitų klasių mokiniai vyko prie Antakmenės akmens, prie kurio senovėje vykdavo pagoniškos apeigos.

     Prie šio nuostabaus akmens vyko labai gražus Joninių renginys. Renginio vedėja Birutė Žemaitienė labai apsidžiaugė, kad atvyko tiek daug jaunimo. Juk buvome ne tik mes. Kartu su mumis šiuo renginiu džiaugėsi ir Daugėliškio mokyklos–daugiafunkcio centro mokiniai, kurie žaidė labai įdomų ir judrų žaidimą. Taip pat dalyvavo Vidiškių senjorų ansamblis „Verpetas“ ir Kazitiškio senjorų ansamblis. Šie du ansambliai dainavo labai gražias liaudies dainas. Mes – vidiškiečiai gimnazistai – taip pat neatsilikome. Gražią liaudies dainą padainavo Justina Vilūnaitė, saksofonu pagrojo Akvilė Graužlytė, trimito melodijomis mums leido pasimėgauti Gabriel Šuntil, o mūsų mylimos vadovės anūkas Vytis Medzevičius padeklamavo du gražius eilėraštukus. Renginio metu taip pat buvo apdovanoti Jonai ir Janinos. Jiems gėlių įteikė Dūdų krašto bendruomenės pirmininkė Rita Čiučiurkienė. Renginiui įpusėjus buvo užkurtas Joninių laužas. O besibaigiant renginiui visi svečiai buvo kviečiami prie vaišių stalo, kur galėjo ne tik vaišintis, bet ir pabendrauti, aptarti renginį.

     Nepaisant to, kad renginys vyko jau prasidėjus atostogoms, o dar ir šeštadienį, mūsų gimnazijos mokiniai vis tiek noriai dalyvavo renginyje. Ir šis renginys mums labai patiko!

Kamilė Graužlytė, 6 klasės mokinė
Ankstesni įrašai


     Nejučia prabėgo dar vieneri mokslo metai, net viena savaite ilgesni nei įprastai! Ir jeigu ne vasariškai karšti orai, kasdien priminę, kad, laikas nerti į Varnio bangas, tai tos kelios dienos oi kaip būtų pasitarnavusios dažnam mokinukui pažengti individualios pažangos keliu.

     „Jau beldžiasi vasara į duris. O, atrodo, dar taip neseniai pravėrėte klasių duris: mokėtės ne tik skaičiuoti, skaityti ir rašyti, bet bendrauti, būti kartu, suprasti vienas kitą, kartu džiaugėtės ir kartu liūdėjote. O šiandien susirinkote į Mokslo metų baigimo šventę, paaugę ne tik ūgiu, bet ir savo žiniomis bei darbais“, – šie žodžiai nuskambėjo pradinių klasių mokiniams gegužės 31 dieną.

     Gegužės 30 d. ketvirtokai, linksmi ir išdidūs, rinkosi į savo šventę „Sudie, vaikyste!“. Ši šventė – tai ketvirtokų išleistuvės, kuriose dalyvavo tėveliai, globėjai, seneliai ir kiti svečiai.

Abiturientų paskutinio skambučio akimirkos

     Sakoma, kad jeigu vienu šūviu šausi kelis zuikius, tai nė į vieną nepataikysi. Bet tai ne apie mus. O to įrodymas – gegužės 18 dieną gimnazijoje vykusi netradicinė diena, kurios metu buvo „nušauti“ net keli zuikiai. Tą dieną organizuotas sveikatingumo ugdymo projektas „Sveikatiada“, sujungęs du tradicinius gimnazijos renginius: Sporto šventę ir Šeimos dienos paminėjimą.