Renginiai / Galerija

Labas, vasarėle...

     „Jau beldžiasi vasara į duris. O, atrodo, dar taip neseniai pravėrėte klasių duris: mokėtės ne tik skaičiuoti, skaityti ir rašyti, bet bendrauti, būti kartu, suprasti vienas kitą, kartu džiaugėtės ir kartu liūdėjote. O šiandien susirinkote į Mokslo metų baigimo šventę, paaugę ne tik ūgiu, bet ir savo žiniomis bei darbais“, – šie žodžiai nuskambėjo pradinių klasių mokiniams gegužės 31 dieną. Šventę organizavo penktokai ir jai ruošėsi labai atsakingai, gamino salės dekoracijas, kūrė šventės scenarijų, mokėsi sceninės kultūros.

     Šventės pradžioje saksofono melodija, kurią dovanojo 5 klasės mokinė Akvilė Graužlytė, visus mintimis nukėlė į šiltus, romantiškus vasaros vakarus. O pasirodžius Vasarėlei Strazdanėlei (Austėja Akinskaitė) ir kitiems šventės vedėjams scenoje pradinių klasių mokiniai sulaukė nemažai žaidimų. Rideno kauliuką ir ieškojo atsakymų tiek į rimtus, tiek į šmaikščius klausimų, suko klausimų ratą ir minė mįsles, minkles, pasitikrino gimtosios kalbos žinias. Siurprizų ir dovanėlių už įveiktas užduotis tikrai netrūko.

     Gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė taip pat pasveikino pradinių klasių moksleivius ir išdalino padėkas už gerą ir labai gerą mokymąsi, bei kitas vykdytas veiklas.

     Šventę paįvairino muzikiniai pasirodymai: sesučių Ramintos ir Austėjos Akinskaičių bei Gabrielės Pečiulytės ir Aistės Kaškilevičiūtės duetai, sportinius step aerobikos žingsnelius puikiai pademonstravo penktokės Vilija Čičovaitė, Gintarė Atėnė Guigaitė, Kamila Einikytė ir ketvirtokės Austėja Garnevičiūtė, Gabrielė Grinkevičiūtė. Anglišką pamokančią istoriją, kaip reikia dirbti, norint gauti smagų rezultatą, suvaidino būrelio „Žaidžiame teatrą“ mokiniai (Gabija Peciulevičiūtė (5 kl.), Austėja Teresė Kazinec (5 kl.), Eva Risokovaitė (6 kl.) ir Aistis Sabaliauskas (4 kl.)).

     Šventę „užbaigė“ Vasarėlė Strazdanėlė dovanodama visiems pagrindinį prizą – ATOSTOGAS, o penktokai visus pavaišino ledais, juk kokia vasara be ledų! Linkime smagios ir saugios vasaros!

5 klasės mokiniai ir klasės auklėtoja Jurgita Raketienė
Ankstesni įrašai


     Gegužės 30 d. ketvirtokai, linksmi ir išdidūs, rinkosi į savo šventę „Sudie, vaikyste!“. Ši šventė – tai ketvirtokų išleistuvės, kuriose dalyvavo tėveliai, globėjai, seneliai ir kiti svečiai.

Abiturientų paskutinio skambučio akimirkos

     Sakoma, kad jeigu vienu šūviu šausi kelis zuikius, tai nė į vieną nepataikysi. Bet tai ne apie mus. O to įrodymas – gegužės 18 dieną gimnazijoje vykusi netradicinė diena, kurios metu buvo „nušauti“ net keli zuikiai. Tą dieną organizuotas sveikatingumo ugdymo projektas „Sveikatiada“, sujungęs du tradicinius gimnazijos renginius: Sporto šventę ir Šeimos dienos paminėjimą.

     Europos diena – kasmet pažymima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Daugelyje šalies miestų ir miestelių vyksta šiai dienai skirtos pilietinės akcijos, žaidimai, viktorinos ar kitos veiklos. Mes taip pat prisijungėme prie šios iniciatyvos ir gegužės 9 dieną „leidome“ sau pakeliauti po Europos Sąjungos šalis, pasidomėti jų kultūriniu paveldu, geriau pažinti jas ir pasitikrinti savo žinias.

     Balandžio 10 dieną gimnazijoje palaikant nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“ buvo paminėta Pasaulinė sveikatos diena. Pasirinktas šūkis „Būk sveikas europietis!“ tądien įprasmino visas sveikatinimo veiklas, kurias mokiniams ir mokytojams pasiūlė Mokinių tarybos ir Vaiko gerovės komisijos nariai.