Renginiai / Galerija

Paskelbtas metas ilsėtis, keliauti ir pramogauti!

     Nejučia prabėgo dar vieneri mokslo metai, net viena savaite ilgesni nei įprastai! Ir jeigu ne vasariškai karšti orai, kasdien priminę, kad, laikas nerti į Varnio bangas, tai tos kelios dienos oi kaip būtų pasitarnavusios dažnam mokinukui pažengti individualios pažangos keliu. Bet kaip ten bebūtų – trumpam nutilo pertraukų šurmulys, pamokų riekėmis laiko „nebepjausto“ skambutis, o nuotaikos negadina netikėtas pažymys – mokslo metai baigėsi! Jie baigėsi patiems ištvermingiausiems – 5-III klasių mokiniams, atnešę daug pasiekimų, džiaugsmo, malonių rūpesčių. Todėl birželio 15 dienos rytą, kai vasara alsavo žydinčių bijūnų, liepžiedžių ir nupjautos žolės kvapais, į gimnazijos kiemelį susirinko 5-III klasių mokiniai, mokytojai, tėveliai, kad pasidžiaugtų vieni kitais.

     Mokslo metų finalinę šventę pradėjusios vedėjos, I klasės mokinės Ernesta Paslauskaitė ir Monika Žemaitytė, ant gimnazijos laiptų scenos kvietė dainuojančių penktokių merginų ansamblį, gitara grojančią ir dainuojančią III klasės mokinę Silviją Savickytę, mokytojo Irmanto Nalivaikos vadovaujamą step aerobiką šokančių mokinių grupę. Bet ne tik atlikėjai sulaukė karštų publikos aplodismentų. Nesibaigiančiais plojimais, palaikymo ir susižavėjimo šūksniais buvo palydimi mokslo pirmūnai, įvairių olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai, kuriems diplomus, padėkos raštus, pažymėjimus, dovanėles įteikė direktorė Jūratė Sveikauskienė. Už aukštus mokinių pasiekimus šiais mokslo metais buvo apdovanoti ir prizininkus ruošę mokytojai.

     Baigiantis šventei geriausiai mokęsis I klasės mokinys Ostinas Ivanovas buvo pakviestas nuleisti plevėsuojančią valstybės vėliavą, paskelbusią oficialią mokslo metų pabaigą. Ir čia pat atostogų pradžią „paskelbė“ mokytojos Audronės Krikščionaitienės ir jos auklėjamosios 7 klasės siurprizas – arbūziukai ant pagaliukų. O į dangų vėjo keliami balionai tarsi kvietė duoti laisvę mintims, svajoms ir norams, linkėjo gimnazijos bendruomenei nenustoti ieškojus naujų potyrių, gėrio ir grožio, linkėjo prasmingos, turiningos, saulėtos vasaros...

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     „Jau beldžiasi vasara į duris. O, atrodo, dar taip neseniai pravėrėte klasių duris: mokėtės ne tik skaičiuoti, skaityti ir rašyti, bet bendrauti, būti kartu, suprasti vienas kitą, kartu džiaugėtės ir kartu liūdėjote. O šiandien susirinkote į Mokslo metų baigimo šventę, paaugę ne tik ūgiu, bet ir savo žiniomis bei darbais“, – šie žodžiai nuskambėjo pradinių klasių mokiniams gegužės 31 dieną.

     Gegužės 30 d. ketvirtokai, linksmi ir išdidūs, rinkosi į savo šventę „Sudie, vaikyste!“. Ši šventė – tai ketvirtokų išleistuvės, kuriose dalyvavo tėveliai, globėjai, seneliai ir kiti svečiai.

Abiturientų paskutinio skambučio akimirkos

     Sakoma, kad jeigu vienu šūviu šausi kelis zuikius, tai nė į vieną nepataikysi. Bet tai ne apie mus. O to įrodymas – gegužės 18 dieną gimnazijoje vykusi netradicinė diena, kurios metu buvo „nušauti“ net keli zuikiai. Tą dieną organizuotas sveikatingumo ugdymo projektas „Sveikatiada“, sujungęs du tradicinius gimnazijos renginius: Sporto šventę ir Šeimos dienos paminėjimą.

     Europos diena – kasmet pažymima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Daugelyje šalies miestų ir miestelių vyksta šiai dienai skirtos pilietinės akcijos, žaidimai, viktorinos ar kitos veiklos. Mes taip pat prisijungėme prie šios iniciatyvos ir gegužės 9 dieną „leidome“ sau pakeliauti po Europos Sąjungos šalis, pasidomėti jų kultūriniu paveldu, geriau pažinti jas ir pasitikrinti savo žinias.