Renginiai / Galerija

XXIII laidos paskutinio skambučio akimirkos

Abiturientų paskutinio skambučio akimirkos

Sakoma, kad jeigu vienu šūviu šausi kelis zuikius, tai nė į vieną nepataikysi. Bet tai ne apie mus. O to įrodymas – gegužės 18 dieną gimnazijoje vykusi netradicinė diena, kurios metu buvo „nušauti“ net keli zuikiai. Tą dieną organizuotas sveikatingumo ugdymo projektas „Sveikatiada“, sujungęs du tradicinius gimnazijos renginius: Sporto šventę ir Šeimos dienos paminėjimą.

Europos diena – kasmet pažymima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Daugelyje šalies miestų ir miestelių vyksta šiai dienai skirtos pilietinės akcijos, žaidimai, viktorinos ar kitos veiklos. Mes taip pat prisijungėme prie šios iniciatyvos ir gegužės 9 dieną „leidome“ sau pakeliauti po Europos Sąjungos šalis, pasidomėti jų kultūriniu paveldu, geriau pažinti jas ir pasitikrinti savo žinias.

Balandžio 10 dieną gimnazijoje palaikant nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“ buvo paminėta Pasaulinė sveikatos diena. Pasirinktas šūkis „Būk sveikas europietis!“ tądien įprasmino visas sveikatinimo veiklas, kurias mokiniams ir mokytojams pasiūlė Mokinių tarybos ir Vaiko gerovės komisijos nariai.

Ei, žmogau, aš toks, kaip ir tu. Jei linksma – juokiuos, jei liūdna – liūdžiu, jei skauda – verkiu. Ei, žmogau, prašau tik vieno – būk žmogumi.

Kovo 29 d. Vidiškių gimnazijos 5-8 klasių mokiniai susirinko į popietę, skirtą patyčių prevencijai „Aš tavo draugas“. Renginį vesti maloniai sutiko pirmokės gimnazistės Monika Žemaitytė ir Ernesta Paslauskaitė.

Kovo 23 dieną gimnazijoje vyko gamtosauginis renginys – konkursas „Aš myliu tave, Žeme!“ Jame dalyvavo septintokai, I ir II klasių gimnazistai, o atsisakius dalyvauti aštuntokams, ketvirtoji komanda buvo sudaryta iš žiūrovų.