Renginiai / Galerija

Abiturientus primins ošiantis berželis...

     Liepos 14 dieną gimnazijoje – didi diena. Abiturientams įteikti brandos atestatai, įrodantys, kad jie įveikė pirmąją, bet pamatinę išsilavinimo pakopą. Į gyvenimą išlydėta 23 laida – 18 aktyvių ir atsakingų jaunų žmonių, kursiančių Lietuvos valstybę antrąjį šimtmetį.

     Lietuvos valstybės himnas paskelbė ceremonijos pradžią. Vienas po kito ėjo abiturientai atsiimti atestatų. Jaudulys. Šypsenos. Artimųjų sveikinimai. Gėlės. Apkabinimai. Bučiniai... Džiaugtis tikrai yra kuo – gerai išlaikyti egzaminai, visiems įteikti atestatai. Direktoriaus, klasės auklėtojo, tėvelių sveikinimas. Daug gražių, šiltų, nuoširdžių žodžių ir linkėjimų... Abiturientų padėka gimnazijai, nuostabus tortas ir arbata prie bendro stalo...

     Ir nuo šiol oš abiturientų padovanotas svyruoklis berželis prie mokyklos, mos jiems, išvykstantiems į didįjį gyvenimo kelią, pravažiuojantiems pro šalį, kvies užsukti į mokyklą ir prisiminti savo moksleiviško gyvenimo dienas...

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Birželio 16 dienos popietę, šeštos klasės mokiniai ir keli kitų klasių mokiniai vyko prie Antakmenės akmens, prie kurio senovėje vykdavo pagoniškos apeigos.

     Nejučia prabėgo dar vieneri mokslo metai, net viena savaite ilgesni nei įprastai! Ir jeigu ne vasariškai karšti orai, kasdien priminę, kad, laikas nerti į Varnio bangas, tai tos kelios dienos oi kaip būtų pasitarnavusios dažnam mokinukui pažengti individualios pažangos keliu.

     „Jau beldžiasi vasara į duris. O, atrodo, dar taip neseniai pravėrėte klasių duris: mokėtės ne tik skaičiuoti, skaityti ir rašyti, bet bendrauti, būti kartu, suprasti vienas kitą, kartu džiaugėtės ir kartu liūdėjote. O šiandien susirinkote į Mokslo metų baigimo šventę, paaugę ne tik ūgiu, bet ir savo žiniomis bei darbais“, – šie žodžiai nuskambėjo pradinių klasių mokiniams gegužės 31 dieną.

     Gegužės 30 d. ketvirtokai, linksmi ir išdidūs, rinkosi į savo šventę „Sudie, vaikyste!“. Ši šventė – tai ketvirtokų išleistuvės, kuriose dalyvavo tėveliai, globėjai, seneliai ir kiti svečiai.

Abiturientų paskutinio skambučio akimirkos