Renginiai / Galerija

Lietuvos šimtmečio mokslo metai prasidėjo!

     Rugsėjo 3 dieną gimnaziją pripildė sugrįžusių mokinių klegesys ir juokas.

     Džiugu, kad šiek tiek išaugo mokinių skaičius – iš viso susirinko 246 mokiniai (pernai buvo 240), iš jų 18 pirmokų ir 31 abiturientas (kartu su skyriais). Todėl ir pirmoji diena gimnazijoje vyko pakiliai. Po šv. Mišių bažnyčioje visi rinkosi gimnazijos kiemelyje, pražydusiame saulėgrąžomis ir tautine simbolika, sukurta mokytojos Audronė Krikščionaitienės. Šventės vedėjos – Gabija Rokytė ir Justina Vilūnaitė – sveikino visus su mokslo metų pradžia, kvietė pasirodyti pirmokėlius ir abiturientus. Ernesta Paslauskaitė ir Monika Žemaitytė žaismingais vaidybiniais elementais paįvairino šventę (scenarijų kūrė ir įgyvendino Mokinių taryba, vadovaujama mokytojo Irmanto Nalivaikos). Daug gražių linkėjimų gimnazijos bendruomenei ištarė šventėje dalyvavęs Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, Seimo narys Gintautas Kindurys, Vidiškių seniūnas Jonas Polito, klebonas Vidas Smagurauskas. Geriausiai besimokančio mokinio Ostino Ivanovo ir abiturientų iškeltos valstybinė ir gimnazijos vėliavos paskelbė mokslo metų pradžią, o pirmokų varpelis pakvietė visus į pirmąją pamoką.

     Kadangi šventės metu linkėta, tai reikia tikėti, kad naujais mokslo metais taip ir bus: visi mokiniai mokysis iš visų jėgų, mokytojai mokys iš visų jėgų, tėveliai padės ir palaikys savo vaikus iš visų jėgų, o steigėjo atstovai ir gimnazijos bičiuliai parems iš visų jėgų!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Liepos 14 dieną gimnazijoje – didi diena. Abiturientams įteikti brandos atestatai, įrodantys, kad jie įveikė pirmąją, bet pamatinę išsilavinimo pakopą. Į gyvenimą išlydėta 23 laida – 18 aktyvių ir atsakingų jaunų žmonių, kursiančių Lietuvos valstybę antrąjį šimtmetį.

     Birželio 16 dienos popietę, šeštos klasės mokiniai ir keli kitų klasių mokiniai vyko prie Antakmenės akmens, prie kurio senovėje vykdavo pagoniškos apeigos.

     Nejučia prabėgo dar vieneri mokslo metai, net viena savaite ilgesni nei įprastai! Ir jeigu ne vasariškai karšti orai, kasdien priminę, kad, laikas nerti į Varnio bangas, tai tos kelios dienos oi kaip būtų pasitarnavusios dažnam mokinukui pažengti individualios pažangos keliu.

     „Jau beldžiasi vasara į duris. O, atrodo, dar taip neseniai pravėrėte klasių duris: mokėtės ne tik skaičiuoti, skaityti ir rašyti, bet bendrauti, būti kartu, suprasti vienas kitą, kartu džiaugėtės ir kartu liūdėjote. O šiandien susirinkote į Mokslo metų baigimo šventę, paaugę ne tik ūgiu, bet ir savo žiniomis bei darbais“, – šie žodžiai nuskambėjo pradinių klasių mokiniams gegužės 31 dieną.

     Gegužės 30 d. ketvirtokai, linksmi ir išdidūs, rinkosi į savo šventę „Sudie, vaikyste!“. Ši šventė – tai ketvirtokų išleistuvės, kuriose dalyvavo tėveliai, globėjai, seneliai ir kiti svečiai.