Renginiai / Galerija

Kultūros pasą atvertus

     Šiais metais pradėtas vykdyti Kultūros paso projektas pradinukams. Jį įgyvendinant į ugdymo procesą įtraukiami kultūriniai edukaciniai renginiai, kurių metu stiprinamos meninės ir kultūrinės kompetencijos.

     Spalio 22 dieną Vidiškių gimnazijos pradinukai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Muzikos paslaptys“. Šis interaktyvus susitikimas, organizuotas Lietuvos muzikų sąjungos, buvo galimybė susipažinti ir su mušamaisiais muzikos instrumentais, ir su žinomu Lietuvos perkusininku, kompozitoriumi Arkadijumi Gotesmanu. Pamokoje mokiniai klausėsi mušamųjų instrumentų, susipažino su muzikavimo ypatybėmis. Galiausiai atlikėjas nudžiugino mažuosius muzikantus leisdamas pagroti kartu. Pamokai pasibaigus pradinukai nenorėjo palikti salės ir smalsavosi apie muziko gyvenimą ir profesiją. Atlikėjas buvo sužavėtas mokinių žingeidumu.

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Saulėtą spalio 17 d. rytą gimnazijoje vyko projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ informacinis renginys, kurį organizavo Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos kartu su nevyriausybine organizacija VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“.

     Saulėtą spalio 5 d. rytą mes, Vidiškių gimnazijos abiturientai, pasipuošę senomis uniformomis ir aktų salę pavertę  klase, sugrąžinome mokytojus į tuos laikus, kai jie patys buvo mokiniai.

Rugsėjo 3 dieną gimnaziją pripildė sugrįžusių mokinių klegesys ir juokas.

     Džiugu, kad šiek tiek išaugo mokinių skaičius – iš viso susirinko 246 mokiniai (pernai buvo 240), iš jų 18 pirmokų ir 31 abiturientas (kartu su skyriais). Todėl ir pirmoji diena gimnazijoje vyko pakiliai.

     Liepos 14 dieną gimnazijoje – didi diena. Abiturientams įteikti brandos atestatai, įrodantys, kad jie įveikė pirmąją, bet pamatinę išsilavinimo pakopą. Į gyvenimą išlydėta 23 laida – 18 aktyvių ir atsakingų jaunų žmonių, kursiančių Lietuvos valstybę antrąjį šimtmetį.

     Birželio 16 dienos popietę, šeštos klasės mokiniai ir keli kitų klasių mokiniai vyko prie Antakmenės akmens, prie kurio senovėje vykdavo pagoniškos apeigos.