Renginiai / Galerija

Projektas „Būk pilietiškas ir atsakingas“

     Saulėtą spalio 17 d. rytą gimnazijoje vyko projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ informacinis renginys, kurį organizavo Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos kartu su nevyriausybine organizacija VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“. Projektas yra skirtas stiprinti viešojo valdymo procesų atvirumą ir skatinti visuomenę aktyviai juose dalyvauti, skatindami visuomenę būti nepakantiems neigiamiems reiškiniams visuomenėje, siekiant kuo daugiau įtraukti jaunimo į pilietinį judėjimą.

     Renginyje dalyvavo I-IV klasių gimnazistai. Renginys buvo interaktyvus, kuriame gausu analitinių situacijų, diskusijų ir kūrybinių elementų bei filmuotų situacijų. Pagrindinis veiklų tikslas – didinti jaunų žmonių pilietinį sąmoningumą ir stiprinti jaunimo pilietinę brandą. Renginio metu buvo naudojami netradiciniai informacijos pateikimo būdai, modeliuojant įvairias situacijas remiantis sukaupta patirtimi. Tokiu būdu jaunimas buvo aktyviai įtrauktas į veiklas. Renginio metu mokiniai dalyvavo konkursuose, diskusijose, žaidimuose bei buvo apdovanoti įvairiais prizais.

     Tikimės, kad tokios veiklos prisidės prie bendro siekio ugdyti pilietišką, atsakingą ir sąmoningą jauną žmogų!

Jurgita Rėkašienė socialinė pedagogė metodininkė
Ankstesni įrašai


     Saulėtą spalio 5 d. rytą mes, Vidiškių gimnazijos abiturientai, pasipuošę senomis uniformomis ir aktų salę pavertę  klase, sugrąžinome mokytojus į tuos laikus, kai jie patys buvo mokiniai.

Rugsėjo 3 dieną gimnaziją pripildė sugrįžusių mokinių klegesys ir juokas.

     Džiugu, kad šiek tiek išaugo mokinių skaičius – iš viso susirinko 246 mokiniai (pernai buvo 240), iš jų 18 pirmokų ir 31 abiturientas (kartu su skyriais). Todėl ir pirmoji diena gimnazijoje vyko pakiliai.

     Liepos 14 dieną gimnazijoje – didi diena. Abiturientams įteikti brandos atestatai, įrodantys, kad jie įveikė pirmąją, bet pamatinę išsilavinimo pakopą. Į gyvenimą išlydėta 23 laida – 18 aktyvių ir atsakingų jaunų žmonių, kursiančių Lietuvos valstybę antrąjį šimtmetį.

     Birželio 16 dienos popietę, šeštos klasės mokiniai ir keli kitų klasių mokiniai vyko prie Antakmenės akmens, prie kurio senovėje vykdavo pagoniškos apeigos.

     Nejučia prabėgo dar vieneri mokslo metai, net viena savaite ilgesni nei įprastai! Ir jeigu ne vasariškai karšti orai, kasdien priminę, kad, laikas nerti į Varnio bangas, tai tos kelios dienos oi kaip būtų pasitarnavusios dažnam mokinukui pažengti individualios pažangos keliu.