Renginiai / Galerija

Spalio 5-oji mokykloje

Saulėtą spalio 5 d. rytą mes, Vidiškių gimnazijos abiturientai, pasipuošę senomis uniformomis ir aktų salę pavertę  klase, sugrąžinome mokytojus į tuos laikus, kai jie patys buvo mokiniai. Imituotos pamokos metu patikrinome mokytojų žinias, skyrėme ir įvertinome jų atliktas užduotis, pasveikinome su profesine švente. Nostalgiškoje atmosferoje mokytojai buvo pasveikinti ne tik dvyliktokų, bet ir gimnazijos , mokinių tarybų  ir direktorės. Po renginio mokytojai vėl grįžo į prie savo pareigų, o mes, bent vieną pamoką juos pavadavę, sėdome  atgal į mokinio suolą. Spalio 5-osios rytas buvo smagus  ne tik mums, bet ir visiems gimnazijos mokiniams.

Kotryna Ševcovaitė, IV klasės mokinė

Rugsėjo 3 dieną gimnaziją pripildė sugrįžusių mokinių klegesys ir juokas.

Džiugu, kad šiek tiek išaugo mokinių skaičius – iš viso susirinko 246 mokiniai (pernai buvo 240), iš jų 18 pirmokų ir 31 abiturientas (kartu su skyriais). Todėl ir pirmoji diena gimnazijoje vyko pakiliai.

Liepos 14 dieną gimnazijoje – didi diena. Abiturientams įteikti brandos atestatai, įrodantys, kad jie įveikė pirmąją, bet pamatinę išsilavinimo pakopą. Į gyvenimą išlydėta 23 laida – 18 aktyvių ir atsakingų jaunų žmonių, kursiančių Lietuvos valstybę antrąjį šimtmetį.

Birželio 16 dienos popietę, šeštos klasės mokiniai ir keli kitų klasių mokiniai vyko prie Antakmenės akmens, prie kurio senovėje vykdavo pagoniškos apeigos.

Nejučia prabėgo dar vieneri mokslo metai, net viena savaite ilgesni nei įprastai! Ir jeigu ne vasariškai karšti orai, kasdien priminę, kad, laikas nerti į Varnio bangas, tai tos kelios dienos oi kaip būtų pasitarnavusios dažnam mokinukui pažengti individualios pažangos keliu.

„Jau beldžiasi vasara į duris. O, atrodo, dar taip neseniai pravėrėte klasių duris: mokėtės ne tik skaičiuoti, skaityti ir rašyti, bet bendrauti, būti kartu, suprasti vienas kitą, kartu džiaugėtės ir kartu liūdėjote. O šiandien susirinkote į Mokslo metų baigimo šventę, paaugę ne tik ūgiu, bet ir savo žiniomis bei darbais“, – šie žodžiai nuskambėjo pradinių klasių mokiniams gegužės 31 dieną.