Renginiai / Galerija

Meškučio Beno pamokėlė

Lapkričio 13 dieną gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje-edukacinėje meškučio Beno pamokėlėje. Benas mokė vaikus asmens higienos paslapčių. Dainuodami ir šokdami mokiniai prisiminė, kaip taisyklingai valytis dantukus ir plauti rankutes, išmoko naujų mankštos pratimų. Dabar, žinodami, kaip rūpintis savo ir draugų sveikata, pradinukai bus sveiki ir stiprūs.

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Gera kartu su būriu pritariančių mokinių ir mokytojų atgaivinti gimnazijoje anksčiau egzistavusias gamtosaugines tradicijas. Praeitų metų rudenį įkūrėme gamtosauginį komitetą ir ėmėmės įvairiausių veiklų. Gimnazijos moksleiviai visus metus dalyvavo įvairiose akcijose, renginiuose, konkursuose. Išsiuntėme veiklų ataskaitą gamtosauginių mokyklų koordinatoriui. Ir... mūsų darbai nenuėjo veltui – gauname žaliąją vėliavą.

Ar tau kada nors teko būti pipetavimo čempionu? Ar žinai, kas gi yra tas DNR? Ir koks DNR būdingas erkinio encefalito virusui? Ne?

Šiais metais pradėtas vykdyti Kultūros paso projektas pradinukams. Jį įgyvendinant į ugdymo procesą įtraukiami kultūriniai edukaciniai renginiai, kurių metu stiprinamos meninės ir kultūrinės kompetencijos.

Saulėtą spalio 17 d. rytą gimnazijoje vyko projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ informacinis renginys, kurį organizavo Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos kartu su nevyriausybine organizacija VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“.

Saulėtą spalio 5 d. rytą mes, Vidiškių gimnazijos abiturientai, pasipuošę senomis uniformomis ir aktų salę pavertę  klase, sugrąžinome mokytojus į tuos laikus, kai jie patys buvo mokiniai.