Renginiai / Galerija

Abiturientų šimtadienis

Akimirkos iš abiturientų šimtadienio šventės.

Kupiną meilės Šv. Valentino dieną Vidiškių gimnazijoje mokiniai puošėsi raudonos spalvos širdelėmis, sveikino mylimuosius, klasės draugus. Skambėjo gražūs žodžiai ir palinkėjimai. Mokinių taryba dalino atvirutes ir sveikinimus. O vakarop gimnazijoje skambėjo šventinio vakaro muzika ir šokiai-vyko diskoteka.

Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis. Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugramzdinusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones... Iš 1991 metų sausio 13 –osios atiteka laiko upė į šiandien dieną...

Kai kiekvieni namai dar jaukiai kvepia mandarinais, meduoliais bei kalėdinėmis vaišėmis, o pačios gražiausios dovanos – šypsenos, apkabinimai, komplimentai, ranka rašyti laiškai bei pačių gaminti atvirukai – jau pasiekę adresatus, ateina tarpušventis: Kalėdos jau praėjusios, o Naujieji dar neatėję. Gal kur nors tarpušventis ir yra atokvėpis tarp švenčių, bet mūsų gimnazijoje šis laikas – pats jų įkarštis, nes vyksta tradicinis kalėdinis karnavalas, o prieš tai – smagus pasiruošimas.

Advento apmąstymų susitikimuose ,,Atėjimas“ gimnazijoje skaitovai Jokūbas Čeponis, Justinas Kazimirėnas, Aistė Kaškilevičiūtė, Teresė Austėja Kazinec ir Gintarė Atėnė Guigaitė gimnazijos bendruomenei priminė, kas yra Adventas: kam jis kviečia. Išgirdome, kad Adventas – tai atėjimas, laukimas.

Gruodžio 1-oji, Pasaulinė AIDS diena, minima jau 30 kartą. Pasaulyje gyvena arti 37 milijonų žmonių, užsikrėtusių ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas), todėl be galo svarbu skleisti informaciją apie šį baisų virusą, kuris sukelia nepagydomą ligą – AIDS.