Renginiai / Galerija

Švenčiame valstybines šventes

     Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų minėtinų datų. Vasario 16-oji buvo ir išlieka viena reikšmingiausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje, ji svarbi kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Tai data, primenanti, kas yra Tėvynė, jos laisvė ir kiek svarbi yra mūsų vienybė bei pilietiškumas.

     Vedina tokių intencijų visa gimnazijos bendruomenė susirinko į aktų salę paminėti Lietuvos gimtadienį. Nuskambėjus valstybiniam himnui, pirmokės gimnazistės Monika Žemaitytė ir Ernesta Paslauskaitė trumpai pristatė Lietuvos valstybės atkūrimo kelią. O kadangi mūsų tauta visais istoriniais laikotarpiais, kad ir kaip sunku bebūtų, dainavo, gimnazijos bendruomenė irgi dainavo ir šoko skambant dainai „ Aš neišvyksiu“.

     Ir norisi tikėti, kad tai nebuvo tik tušti žodžiai.

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


Akimirkos iš abiturientų šimtadienio šventės.

     Kupiną meilės Šv. Valentino dieną Vidiškių gimnazijoje mokiniai puošėsi raudonos spalvos širdelėmis, sveikino mylimuosius, klasės draugus. Skambėjo gražūs žodžiai ir palinkėjimai. Mokinių taryba dalino atvirutes ir sveikinimus. O vakarop gimnazijoje skambėjo šventinio vakaro muzika ir šokiai-vyko diskoteka.

     Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis. Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugramzdinusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones... Iš 1991 metų sausio 13 –osios atiteka laiko upė į šiandien dieną...

     Kai kiekvieni namai dar jaukiai kvepia mandarinais, meduoliais bei kalėdinėmis vaišėmis, o pačios gražiausios dovanos – šypsenos, apkabinimai, komplimentai, ranka rašyti laiškai bei pačių gaminti atvirukai – jau pasiekę adresatus, ateina tarpušventis: Kalėdos jau praėjusios, o Naujieji dar neatėję. Gal kur nors tarpušventis ir yra atokvėpis tarp švenčių, bet mūsų gimnazijoje šis laikas – pats jų įkarštis, nes vyksta tradicinis kalėdinis karnavalas, o prieš tai – smagus pasiruošimas.

     Advento apmąstymų susitikimuose ,,Atėjimas“ gimnazijoje skaitovai Jokūbas Čeponis, Justinas Kazimirėnas, Aistė Kaškilevičiūtė, Teresė Austėja Kazinec ir Gintarė Atėnė Guigaitė gimnazijos bendruomenei priminė, kas yra Adventas: kam jis kviečia. Išgirdome, kad Adventas – tai atėjimas, laukimas.