Renginiai / Galerija

Kaziuko mugė gimnazijoje

     Kovo 1 dieną Vidiškių gimnazijoje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Šventę pradėjo bei visus su pavasariu sveikino gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė ir trečiokė gimnazistė Erika Mudinaitė. O tuomet ir prasidėjo... Kas siūlė, kas pirko, kas akis paganyt atėjo, kas degustacijoje sudalyvaut suspėjo ar žaidime „baranką“ laimėjo. Veikė ir kavinukė, ir šviežių vaflių kepyklėlė, o svečiai iš Ignalinos gimnazijos vokiškas ir lietuviškas žolelių arbatas ragauti kvietė. Kaip ir kasmet šventę papuošė bei kūrybai įkvėpė tradicinis šventės akcentas – verbų rišėjai iš Ignalinos ir net iš Švenčionėlių.

     Prekybai besibaigiant visi sugužėjo į sporto salę, kur vyko edukacinis verbų iš antrinių žaliavų gaminimo užsiėmimas. Juk verbos nuo seno laikomos geros sveikatos, laimės ir sėkmės nešėjomis. O jau šių dalykų gimnazijai ir kiekvienam asmeniškai niekuomet per daug nebus. Mokinių ir klasių vadovų sukurtos verbos papuošė gimnazijos erdvę džiugindamos bendruomenės narius ir svečius.

     Apie šaunią mūsų šventę pranešė 6 klasės mokinių dailės pamokų metu sukurti plakatai, šventės dizainu rūpinosi abiturientai, organizavo ir žaidimus vedė – trečios gimnazijos klasės mokiniai, o visi kiti siuvo, mezgė, kepė, lipdė... Ačiū visiems klasių vadovams, kurie sutelkė mokinius bendram darbui ir visi kartu sukūrė šaunią šventę!

Audronė Krikščionaitienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų minėtinų datų. Vasario 16-oji buvo ir išlieka viena reikšmingiausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje, ji svarbi kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį.

Akimirkos iš abiturientų šimtadienio šventės.

     Kupiną meilės Šv. Valentino dieną Vidiškių gimnazijoje mokiniai puošėsi raudonos spalvos širdelėmis, sveikino mylimuosius, klasės draugus. Skambėjo gražūs žodžiai ir palinkėjimai. Mokinių taryba dalino atvirutes ir sveikinimus. O vakarop gimnazijoje skambėjo šventinio vakaro muzika ir šokiai-vyko diskoteka.

     Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis. Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugramzdinusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones... Iš 1991 metų sausio 13 –osios atiteka laiko upė į šiandien dieną...

     Kai kiekvieni namai dar jaukiai kvepia mandarinais, meduoliais bei kalėdinėmis vaišėmis, o pačios gražiausios dovanos – šypsenos, apkabinimai, komplimentai, ranka rašyti laiškai bei pačių gaminti atvirukai – jau pasiekę adresatus, ateina tarpušventis: Kalėdos jau praėjusios, o Naujieji dar neatėję. Gal kur nors tarpušventis ir yra atokvėpis tarp švenčių, bet mūsų gimnazijoje šis laikas – pats jų įkarštis, nes vyksta tradicinis kalėdinis karnavalas, o prieš tai – smagus pasiruošimas.