Renginiai / Galerija

Kovo 11-osios minėjimas gimnazijoje

Lietuviškus žodžius į širdį susidėsiu,
Gražiai užklosiu pievų takeliu.
Ar dieną eisiu, ar nakty klajosiu –
Mane lydėsi žiburiu tyliu…

     Tą mažą žiburį kiekvienas lietuvis per visą gyvenimą nešasi savo širdyje iki paskutinio atodūsio, su meile, pagarba ir pasididžiavimu.

    Kovo 12 dieną gimnazijoje minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Pradžioje nuskambėjo kiekvienam lietuviui iki skausmo brangus Lietuvos himnas. Minėjimo vedėjai, gimnazistai trečiokai, priminė ilgą ir sunkų Lietuvos kelią į Nepriklausomybę, kvietė branginti ir saugoti Laisvę, nepaisant visų iššūkių ir sunkumų. Minėjimo metu visos gimnazijos klasės buvo paruošusios pasirodymus, skirtus Lietuvai. Mokiniai skaitė eiles, dainavo, šoko. Renginio pabaigoje, skambant mokytojų Onos ir Vytauto Motiejonių atliekamai dainai „Giminės“, stovėjome vienas šalia kito susikibę rankomis sudarydami „GYVĄJĮ TAUTOS ŽIEDĄ“, dainavome ir džiaugėmės, kad esame laisvi, galime būti savimi, o visi kartu galime būti atskira ir niekieno nevaldoma tauta, Valstybe.

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Antradienį, kovo 5 d., pirma klasė prisipildė persirengėlių šurmulio – mat pirmokai sumanė žiemą išvaryti ir pavasarį prisišaukti.  Apsirėdę įspūdingomis kaukėmis, trepsėdami, bildėdami mažieji patraukė į gimnazijos kiemą žiemos iš kiemo varyti – Užgavėnių švęsti.

     Kovo 1 dieną Vidiškių gimnazijoje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Šventę pradėjo bei visus su pavasariu sveikino gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė ir trečiokė gimnazistė Erika Mudinaitė.

     Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų minėtinų datų. Vasario 16-oji buvo ir išlieka viena reikšmingiausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje, ji svarbi kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį.

Akimirkos iš abiturientų šimtadienio šventės.

     Kupiną meilės Šv. Valentino dieną Vidiškių gimnazijoje mokiniai puošėsi raudonos spalvos širdelėmis, sveikino mylimuosius, klasės draugus. Skambėjo gražūs žodžiai ir palinkėjimai. Mokinių taryba dalino atvirutes ir sveikinimus. O vakarop gimnazijoje skambėjo šventinio vakaro muzika ir šokiai-vyko diskoteka.