Renginiai / Galerija

Pirmokai šventė Užgavėnes

     Antradienį, kovo 5 d., pirma klasė prisipildė persirengėlių šurmulio – mat pirmokai sumanė žiemą išvaryti ir pavasarį prisišaukti.  Apsirėdę įspūdingomis kaukėmis, trepsėdami, bildėdami mažieji patraukė į gimnazijos kiemą žiemos iš kiemo varyti – Užgavėnių švęsti.  Persirengėliai apjuosė laužavietę su More ir linksmai dainuodami, šokdami, vijo žiemą lauk. Iš širdies pasilinksminę,  mažieji persirengėliai padegė Morę, taip simboliškai supleškindami visa, kas bloga. O kokios gi Užgavėnės be Lašininio ir Kanapinio kovos? Ji buvo tikrai arši, nugalėjo, kaip pridera, Kanapinis. Prisižaidę kieme, persirengėliai patraukė mokyklon, kur jų laukė didžiulės blynų rietuvės. Prisivaišinę patys, mažieji dar bildėjo po mokyklą, primindami, kad Užgavėnes reikia švęsti, ir visus vaišindami blynais.

     Dėkoju Mato tėveliams už pagamintą Morę ir maišą malkų laužui, gimnazijos meistreliui Algiui – už įrengtą laužavietę, Edgaro močiutei – už šakotį, Armando mamai – už pagalbą ir nuotraukas, ir visų  vaikučių tėveliams – už įspūdingas kaukes ir skanius blynus.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Kovo 1 dieną Vidiškių gimnazijoje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Šventę pradėjo bei visus su pavasariu sveikino gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė ir trečiokė gimnazistė Erika Mudinaitė.

     Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų minėtinų datų. Vasario 16-oji buvo ir išlieka viena reikšmingiausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje, ji svarbi kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį.

Akimirkos iš abiturientų šimtadienio šventės.

     Kupiną meilės Šv. Valentino dieną Vidiškių gimnazijoje mokiniai puošėsi raudonos spalvos širdelėmis, sveikino mylimuosius, klasės draugus. Skambėjo gražūs žodžiai ir palinkėjimai. Mokinių taryba dalino atvirutes ir sveikinimus. O vakarop gimnazijoje skambėjo šventinio vakaro muzika ir šokiai-vyko diskoteka.

     Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis. Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugramzdinusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones... Iš 1991 metų sausio 13 –osios atiteka laiko upė į šiandien dieną...