Renginiai / Galerija

Abėcėlės šventė

     Gegužės 23 dieną gimnazijos aktų salė pasipuošė raidėmis. Tą dieną mažiausieji pradinukai – pirmokėliai – šventė „Abėcėlės“ šventę. Mažieji mokinukai norėjo parodyti savo tėveliams, kokie jie jau dideli – paaugę ne tik ūgiu, bet ir savo žiniomis bei darbais.

     Šventė prasidėjo skambiomis eilėmis apie abėcėlę ir dainele apie skubantį laiką. Išgirdęs triukšmą, į šventę atskubėjo  Zuikis Puikis. Jam vaikučiai įrodė, kad jau puikiai pažįsta raides ir moka skaityti.  Jie deklamavo eilėraščių posmus, pristatė išmoktas raides, dainavo daineles, minė mįsles, šoko kartu su tėveliais. Mažieji džiaugėsi, kad jau pažįsta visas raides, gali skaityti, o skaitydami – daug ką sužinoti. Šventei baigiantis,  Zuikis Puikis pažadėjo lankyti mokyklą ir gerai mokytis, o visi pirmokėliai gavo pažymėjimus, įrodančius, kad jie puikiai moka abėcėlę.

     Spalvinga ir linksma šventė parodė, kiek daug išmoko mažiausieji per šiuos mokslo metus. Šventę vainikavo vaikučių pagaminti saldūs siurprizai tėveliams.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Gegužės 20 d. mokykloje II-IV klasių mokiniams vyko pamoka, skirta Vaižgantui paminėti. Pamokai ruošėsi III klasės mokiniai, kiti stebėjo, mokėsi ar kartojo literatūros kursą.

     Minint Europos dieną nuo pat ryto gimnazijos koridoriuose buvo jaučiamas mokinių sujudimas ir neslepiamas smalsumas, nes į gimnaziją turėjo atvykti buvusi biologijos mokytoja Ieva Čičelytė kartu su keturiais imigrantais – Pabradės pabėgėlių priėmimo centro gyventojais.

     Balandžio 30 dieną mūsų gimnazijoje vyko užsienio kalbų viktorina – konkursas ,,Veni  Vidi  Vici‘‘. Konkursas skirtas 8 – III klasių mokiniams ir jo tikslas – ugdyti mokinių bendradarbiavimo, iniciatyvumo, kūrybiškumo ir mokymosi mokytis kompetencijas, skatinti mokinių domėjimąsi užsienio kalbomis, ugdyti šalių, kurių kalbų mokiniai mokosi, kultūros, istorijos, meno pažinimą.

     Balandžio 5 dieną Vidiškių gimnazijos pradinių klasių mokiniai mokėsi kitaip. Visa diena buvo skirta integruoto ugdymo veiklai „Mes mylime tave, Žeme!“. Jos metu mokiniai stengėsi plačiau pažinti supančią aplinką, ugdėsi pagarbą Žemei.

     Skambant muzikai ir vandens lašeliui keliaujant jūromis, ežerais, kriokliais, į aktų salę rinkosi 7-III klasių mokinių komandos paminėti pasaulinės vandens dienos. Renginį pradėjo skaitovai Antuano de Sent Egziuperi žodžiais „Vanduo, tu neturi nei skonio, nei spalvos... tu esi pati aikštingiausia dievybė“.