Renginiai / Galerija

Skaitovų konkursas

     Sausio 22 dieną gimnazijos vyko meninio skaitymo popietė. Jai ruošėsi nemažas  1IV klasių mokinių būrelis. Pradinukai rinkosi J. Erlicko, Vytės Nemunėlio, R Skučaitės, A. Karosaitės ir kitų poetų eilėraščius. Prozos tekstai populiaresni tarp 5IV klasių mokinių. Džiugu, kad šiemet tekstai įdomesni, originalesni, įvairesni V. V. Landsberio, V. Juknaitės, R. Granausko, M. Martinaičio kūrinių ištraukos. Kiekvienas skaitovas stengėsi kuo aiškiau perteikti suvoktą mintį, ja pasibelsti į susirinkusius klasės draugus, tėvelius, vertinimo komisiją. Jos nuomone geriausiai pasisekė 4 klasės mokinei R. Akinskaitei (I vieta), pirmokei J. Stravinskaitei ( II vieta), ketvirtokui L. Padvaiskui ( III vieta). 58 klasių mokiniai taip pasidalijo vietas: A. Garnevičiūtė ( 6 kl. I vieta), B. Meilutė ( 6 kl. II vieta), N. Drobitova ( 8 kl. III vieta). Tarp IIV klasių mokinių laureatu tapo  L. Martinkėnas ( I kl.), O. Nasevičiui teko II vieta (IV kl.), o trečioji vieta liko E. Paslauskaitei ( III kl.). Rajoniniame ture mūsų gimnazijai atstovaus A. Garnevičiūtė, B. Meilutė, L. Martinkėnas, O. Nasevičius. Sėkmės jiems.

     Skaitovų konkursas bus ir po metų. Ieškokime įdomių, patinkančių tekstų ir dalyvaukime.

Ona Lukoševičienė, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Sausio 13-ąją pirmosios pamokos pradžioje mokiniai ant palangių degė žvakutes, prisiminė žuvusiuosius laisvės gynėjus. Visose klasėse buvo vestos pilietiškumo pamokėlės, kurių metu prisiminėme beginklius didvyrius, narsiomis širdimis anuomet užtvėrusius kelią priešui. Per daugelį metų žvakelių uždegimas bei pilietiškumo ugdymo pamokos tapo gimnazijos tradicija.

     Adventas yra atėjimas. Tai abipusis artėjimas: Dievas – į mus, tapdamas vienu iš mūsų žmonių, o mes – į Dievą, nors ir žmogiškų silpnumų supančiotomis kojomis. Šį laiką smagiau ir prasmingiau išgyventi ne pavieniui, o kartu, bendruomenėje.

     Gruodžio 5 d. 7-I kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Senųjų odinių dirbinių edukacija“. Tai lyg integruota technologijų, istorijos ir dailės pamoka, kurios metu mokiniai susipažino su odininkystės ir odinių dirbinių įvairove remiantis archeologiniais ir istoriniais duomenimis.

     Pasaulyje gyvena 37,9 mln. Žmonių, užsikrėtusių ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas), todėl be galo svarbu skleisti informaciją apie šį baisų virusą, kuris sukelia nepagydomą ligą – AIDS – ir sustiprinti visuomenės budrumą.

     Gimnazijos I ir II klasės mokiniai lapkričio 15 dieną dalyvavo projekte „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“, parengtame „Darnaus vystymo projektai“, finansuojant iš Europos Sąjungos fondų lėšų.