Renginiai / Galerija

Šventėme Užgavėnes

     Užgavėnės – žiemos pabaigos šventė. Ir nors žiema šiemet nedrįso parodyti savo pykčio, 1 ir 2 klasių mokinukai panoro ją išgąsdinti, kad nesugalvotų nelauktai sugrįžti.

     Antradienį visi susirinko nusiteikę linksmintis, triukšmauti, juokauti... Dar per atostogas pasigaminę kaukes, į mokyklą rinkosi velniai, baubai, čigonės... Klasėje vaikai žiūrėjo filmuką apie Užgavėnes ir jų tradicijas, po to atsakė į viktorinos klausimus. Vėliau iškilminga persirengėlių eisena, su More priešakyje, patraukė prie laužo. Čia buvo daug triukšmo, muzikos, ratelių. Vyko Lašininio ir Kanapinio kova. Žinoma, nugalėjo Kanapinis. Pagaliau, visiems šaukiant „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“, trypiant ir barškinant barškučiais, Morę pasiglemžė laužo liepsnos. Prisišokę ir prisilinksminę visi sugrįžo į klasę, kur vyko tikras „blynų balius“. Kokių tik blynų neišragauta! O mokytoja Elena Abeciūnienė dar ir pamokė vaikus, kaip užmaišyti blynų tešlą, ir kartu juos kepė.

     Ačiū mokytojai Lionei Gruodienei, ūkvedžiui Rolandui Gulbinskui, mamytėms ir tėveliams. Visi drauge pasistengėme, kad šventė būtų smagi, linksma ir nuotaikinga.

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Gimnazija linksmai ir išradingai, telkdama gimnazijos bendruomenę, paminėjo 2020 metų Vasario 16-ąją ir Valentino dieną!

  Internetas – tarsi jūra: begalinis, gražus ir įdomus, laukinis ir pavojingas. Jame gali rasti daugybę dalykų arba pasiklysti. Vasario 11 dieną daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 150 šalių) minima Saugesnio interneto diena.

     Sausio 22 dieną gimnazijos vyko meninio skaitymo popietė. Jai ruošėsi nemažas  1IV klasių mokinių būrelis. Pradinukai rinkosi J. Erlicko, Vytės Nemunėlio, R Skučaitės, A. Karosaitės ir kitų poetų eilėraščius.

     Sausio 13-ąją pirmosios pamokos pradžioje mokiniai ant palangių degė žvakutes, prisiminė žuvusiuosius laisvės gynėjus. Visose klasėse buvo vestos pilietiškumo pamokėlės, kurių metu prisiminėme beginklius didvyrius, narsiomis širdimis anuomet užtvėrusius kelią priešui. Per daugelį metų žvakelių uždegimas bei pilietiškumo ugdymo pamokos tapo gimnazijos tradicija.

     Adventas yra atėjimas. Tai abipusis artėjimas: Dievas – į mus, tapdamas vienu iš mūsų žmonių, o mes – į Dievą, nors ir žmogiškų silpnumų supančiotomis kojomis. Šį laiką smagiau ir prasmingiau išgyventi ne pavieniui, o kartu, bendruomenėje.