Renginiai / Galerija

Mokinių kūrybinių darbų paroda „Paukščiai – pavasario pranašai“

     Paukščiai – aktyviausi pavasario šaukliai, vasario pabaigoje-kovo pradžioje savo čiulbėjimu budinantys gamtą. Paukščių vardais pavadinti visi trys pavasario mėnesiai: kovas, balandis ir gegužė. Žmogus nuo seno domėjosi paukščiais, juos stebėjo ir augino. Senojoje lietuvių tautosakoje paukščiai tapę pasakų, mitų ir mįslių herojais.

     Mes kiekvienas paukščius suvokiame skirtingai. Vieniems – tai įprasta gamtos dalis, kitiems – laisvės ir ateities simbolis, savotiškas žinių pranašas. Apie paukščius dainuojamos dainos ir kuriamos eilės, bei dailės kūriniai. Pasitikdami atskubantį pavasarį mūsų gimnazijos mokiniai dovanoja gimnazijos bendruomenei savo kūrinius, kuriuose vaizduojami įvairiausi paukščiai ir paukšteliai. Vieni jų tikroviški, it būtų ką tik nutūpę ant medžio šakos ar kelmo, kiti pasakoja paslaptingas ar net dramatiškas istorijas, treti – atskridę iš fantazijų ir sapnų pasaulio. Kiekvienas originalus, kiekvienas vis kitoks, kaip ir juos sukūrę jaunieji dailininkai.

     Kviečiame apžiūrėti kūrinius, o jų autoriams nusiųsti linkėjimus po kūriniu paspaudžiant širdelės simbolį.

     Parodą galite pažiūrėti paspaudę čia.

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Pasaulyje Šv. Valentino diena  – labai populiari šventė, ir Lietuva – ne išimtis. Ši šventė – tai proga įprastą dieną pakeisti magiškesne ir kupina meilės diena. Kažkas apsirengia raudonus drabužius, kažkas gamina skanėstus su begale meilės, o kažkas mezga raudonas širdeles.

     Jau keletą metų gimnazija dalyvavo užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuojamose viktorinose-protmūšiuose. Na, o šiais metais, kai mūsų veikla tapo apribota ir visi esame dėl karantino toli vieni nuo kitų, beliko pasinaudoti technologijomis.

     Lietuvoje Helovinas tampa vis populiaresnis, nes daugumai ši šventė – tai proga atsiskleisti kūrybiškumui. Taigi šiais metais mokinių taryba nusprendė padaryti teminį penktadienį Helovino tema.

     Savęs ieškoti pradedame dar visai maži, o mūsų kelią iki pilnametystės sergsti mokytojai. Šie žmonės padeda ne tik gauti žinių, bet ir atrasti save, sutvirtėti, eiti teisingu keliu.

     Rugsėjo mėn. 24 d. Vilniaus pasienio rinktinės Ignalinos administracinio pastato teritorijoje vyko Ignalinos gimnazijoje veikiančio jaunojo pasieniečio būrelio, naujai priimtų narių krikštynos.