Renginiai / Galerija

Pamoka su Karlsonu ir Pepe Ilgakojine

     Birželio 8 dieną Astridos Lindgren knygų personažai Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas atvyko į Vidiškių gimnaziją su lagaminu, pilnu pamokų iš svarbiausių pradinukams sričių – lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, šokių bei fizinio ugdymo. Karlsonas ir Pepė kartu su pradinių klasių moksleiviais mokėsi bei atliko užduotis. Per matematikos pamoką reikėjo surinkti atsakymus į pateiktas lygtis iš išsibarsčiusių skaičių, lietuvių kalbos pamokėlėje mokiniai turėjo nusitiesti kelią iš supainiotų patarlių, o šokių pamokoje svečiai visus išmokė šokti bendrą šokį ir patirti judėjimo džiaugsmą. Fizinio ugdymo pamokėlėje moksleiviams teko pasitelkti ne tik aktyvumą, bet ir kūrybiškumą: reikėjo sukurti savo sportinį judesį. Tiksliausiai, greičiausiai, kūrybiškiausiai užduotį atlikusiems moksleiviams buvo įteikti  Karlsono įsteigti prizai.

     Smagu buvo mokytis kitaip!

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Ilona Pakalkienė
Ankstesni įrašai


Paskutinio skambučio šventė – simbolinis slenkstis, įsimintina vieno gyvenimo etapo pabaiga ir kito pradžia. Ji asocijuojasi su laisve ir kartu – didesne atsakomybe už savo pasirinkimus ir sprendimus. Gegužės 21 dieną daugumai Lietuvos abiturientų nuskambėjo paskutinis skambutis, simbolizuojantis paskutinę pamoką. Šiais metais jis kitoks nei įprasta – dėl karantino kai kuriose mokyklose vyko virtualiai.

Pasigirsta vedančiųjų žodžiai:

„Graži ir galinga esi, nuodėmingoji Žeme!

Tu praneši dangų savųjų žiedų skaidrumu.

Iš tavo gelmių sau vaivorykštės metmenis semia –

Iš tavo krūtinės ir aš sau gyvybės imu“.

     Taip prasideda gimnazijos 5–7 ir 8–II klasių renginiai, skirti Žemės ir vandens dienai paminėti. Į renginius susibūrusios klasių komandos dalyvavo viktorinose, minė mįsles. 5–7 klasių mokiniai renginyje dalyvavo su klasių auklėtojais.

     Šiais metais, minint Knygnešio dieną ir lietuvių kalbos dienas, kovo 17 dieną šeštos klasės mokinys Jokūbas Umbrasas ir lietuvių kalbos mokytoja Neringa Mudėnienė pakvietė 5 klasės mokinius į  netradicinę pamoką – viktoriną „Knygnešių keliais“, kurioje trys penktokų komandos susirungė tarpusavyje.

Sveikinimą galite pamatyti paspaudę ant nuotraukos arb čia

     Paukščiai – aktyviausi pavasario šaukliai, vasario pabaigoje-kovo pradžioje savo čiulbėjimu budinantys gamtą. Paukščių vardais pavadinti visi trys pavasario mėnesiai: kovas, balandis ir gegužė. Žmogus nuo seno domėjosi paukščiais, juos stebėjo ir augino. Senojoje lietuvių tautosakoje paukščiai tapę pasakų, mitų ir mįslių herojais.