Renginiai / Galerija

Sveikinimai ir palinkėjimai abiturientams

     Liepos 30 dieną Vidiškių Švč. Trejybės bažnyčioje įvyko iškilminga gimnazijos brandos atestatų įteikimo šventė, kurioje dalyvavo XXVI laidos abiturientai, jų artimieji, mokytojai. Mokinius sveikino gimnazijos direktorė J. Sveikauskienė, rajono meras J. Rasikas, jo pavaduotojas J. Rokas bei Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja G. Mackonienė. Mišias laikė ir jaunuoliams sėkmės palinkėjo kunigas Pavel Paukšto.  

     Džiaugiamės, kad visus 21 mūsų gimnazijos abiturientą šiais metais lydėjo sėkmė egzaminuose ir jiems visiems buvo įteikti brandos atestatai.

     Mieli abiturientai, visada prisiminkite – žmogui gyvenime reikia labai nedaug: kruopelytės džiaugsmo ir sugebėjimo įžvelgti stebuklus mažuose dalykuose, gero žodžio, šiltos rankos, šypsenos ar nuoširdaus apkabinimo. Tūkstančio mylių kelias prasideda nuo pirmojo žingsnelio… Ženkite į priekį ir nepamirškite BŪTI LAIMINGI!

Auklėtoja Ingrida Labuckienė
Ankstesni įrašai


     Gimnazijoje nuo birželio 17 iki 30 dienos vyko vaikų vasaros poilsio stovykla. Stovyklos metu  turiningai ir prasmingai leidome laiką: pramogavome, sportavome, keliavome, iškylavome, piešėme su kreidutėmis, žaidėme įvairius stalo bei lauko žaidimus.

     Birželio 8 dieną Astridos Lindgren knygų personažai Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas atvyko į Vidiškių gimnaziją su lagaminu, pilnu pamokų iš svarbiausių pradinukams sričių – lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, šokių bei fizinio ugdymo.

Paskutinio skambučio šventė – simbolinis slenkstis, įsimintina vieno gyvenimo etapo pabaiga ir kito pradžia. Ji asocijuojasi su laisve ir kartu – didesne atsakomybe už savo pasirinkimus ir sprendimus. Gegužės 21 dieną daugumai Lietuvos abiturientų nuskambėjo paskutinis skambutis, simbolizuojantis paskutinę pamoką. Šiais metais jis kitoks nei įprasta – dėl karantino kai kuriose mokyklose vyko virtualiai.

Pasigirsta vedančiųjų žodžiai:

„Graži ir galinga esi, nuodėmingoji Žeme!

Tu praneši dangų savųjų žiedų skaidrumu.

Iš tavo gelmių sau vaivorykštės metmenis semia –

Iš tavo krūtinės ir aš sau gyvybės imu“.

     Taip prasideda gimnazijos 5–7 ir 8–II klasių renginiai, skirti Žemės ir vandens dienai paminėti. Į renginius susibūrusios klasių komandos dalyvavo viktorinose, minė mįsles. 5–7 klasių mokiniai renginyje dalyvavo su klasių auklėtojais.

     Šiais metais, minint Knygnešio dieną ir lietuvių kalbos dienas, kovo 17 dieną šeštos klasės mokinys Jokūbas Umbrasas ir lietuvių kalbos mokytoja Neringa Mudėnienė pakvietė 5 klasės mokinius į  netradicinę pamoką – viktoriną „Knygnešių keliais“, kurioje trys penktokų komandos susirungė tarpusavyje.