Renginiai / Galerija

Nauji mokslo metai. Rimtai prasidėjo?!.

Ruduo... Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę...
Ruduo... Susimąstai, kuo vasara turtinga.
Ruduo... Alsuoja dienos pilnatve.
Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios,
Išmintis pro mokyklų atviras duris pasklidę.
Tegul jų kiekvienam užteks.

     Su lietaus lašeliais, saulės spindulėliais, stipresniais vėjo gūsiais atkeliavo ruduo, o su juo – Mokslo ir žinių diena.

     Rugsėjo pirmoji Vidiškių gimnazijos bendruomenei prasidėjo rytmetinėmis šv. Mišiomis už gyvus ir mirusius gimnazijos bendruomenės narius, sėkmingus naujus mokslo metus. O po jų Vidiškių gimnazijos mokinius, tėvelius, mokytojus ir svečius mokyklos kiemelyje pasitiko Raminta ir Austėja Akinskaitės savo melodingomis dainomis pradėjusios Rugsėjo pirmosios šventę. Skambant Valstybės himnui geriausiai besimokantis III gimnazijos klasės mokinys Linas Martinkėnas ir abiturientas Sigvidas Pijus Krinickas iškėlė Valstybės ir gimnazijos vėliavas. Šventės metu malonius sveikinimo žodžius mokiniams ir jų tėveliams dovanojo gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė linkėdama sėkmės, gražių akimirkų gimnazijoje. Kūrybingų, sėkmingų mokslo metų linkėjo Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas ir Ignalinos savivaldybės tarybos narys Vilius Cibulskas, kurie pirmokams įteikė mokyklinių reikmenų krepšelius ir „Vaiko konstituciją“. Vidiškių seniūnas Alfredas Aškelėnas mokytojams linkėjo kantrybės, idėjų, o mokiniams – atsakingai ir rimtai siekti užsibrėžtų tikslų. Savo būsimiems auklėtiniams padrąsinimo žodžius tarė pirmokų auklėtoja Ilona Pakalkienė. Tvirtai skambantis abiturientų balsas šią Rugsėjo pirmąją įvardino kaip ypatingą, nes ji – paskutinė jų mokyklinė Rugsėjo pirmoji. Kaip ir dera gimnazijos šeimininkams, abiturientai, vedini pirmokais, plačiai atvėrė gimnazijos duris į naujus mokslo ir pažinimo metus, į pirmąją šių mokslo metų pamoką.

     Tegul šie mokslo metai Jums, mieli mokiniai ir mokytojai, būna turtingi žinių, gerumo, patirties ir įvairiausių spalvų, o tesėti duotus pažadus tebūnie lengva ir gera!

Skaistė Meškelaitė, III klasės mokinė
Ankstesni įrašai


     Liepos 30 dieną Vidiškių Švč. Trejybės bažnyčioje įvyko iškilminga gimnazijos brandos atestatų įteikimo šventė, kurioje dalyvavo XXVI laidos abiturientai, jų artimieji, mokytojai.

     Gimnazijoje nuo birželio 17 iki 30 dienos vyko vaikų vasaros poilsio stovykla. Stovyklos metu  turiningai ir prasmingai leidome laiką: pramogavome, sportavome, keliavome, iškylavome, piešėme su kreidutėmis, žaidėme įvairius stalo bei lauko žaidimus.

     Birželio 8 dieną Astridos Lindgren knygų personažai Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas atvyko į Vidiškių gimnaziją su lagaminu, pilnu pamokų iš svarbiausių pradinukams sričių – lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, šokių bei fizinio ugdymo.

Paskutinio skambučio šventė – simbolinis slenkstis, įsimintina vieno gyvenimo etapo pabaiga ir kito pradžia. Ji asocijuojasi su laisve ir kartu – didesne atsakomybe už savo pasirinkimus ir sprendimus. Gegužės 21 dieną daugumai Lietuvos abiturientų nuskambėjo paskutinis skambutis, simbolizuojantis paskutinę pamoką. Šiais metais jis kitoks nei įprasta – dėl karantino kai kuriose mokyklose vyko virtualiai.

Pasigirsta vedančiųjų žodžiai:

„Graži ir galinga esi, nuodėmingoji Žeme!

Tu praneši dangų savųjų žiedų skaidrumu.

Iš tavo gelmių sau vaivorykštės metmenis semia –

Iš tavo krūtinės ir aš sau gyvybės imu“.

     Taip prasideda gimnazijos 5–7 ir 8–II klasių renginiai, skirti Žemės ir vandens dienai paminėti. Į renginius susibūrusios klasių komandos dalyvavo viktorinose, minė mįsles. 5–7 klasių mokiniai renginyje dalyvavo su klasių auklėtojais.