Mokinių pasiekimai

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos mokinių pasiekimai olimpiadose, konkursuose, varžybose, projektuose ir kituose renginiuose 2016-2017 m. m.

Eil. nr.

Konkursas, olimpiada, varžybos

Lygmuo

Mokinio vardas, pavardė, komanda, kolektyvas

Klasė

Pasiekimas

Ruošęs mokytojas

VIDIŠKIŲ GIMNAZIJA

1.

Ignalinos rajono mokinių piešinių konkursas „Ignalina mano akimis“

Rajoninis

Raminta Repečkaitė

IV

Laureatė

Audronė Krikščionaitienė

2.

Geriausiai tvarkomos aplinkos konkursas

Rajoninis

Gimnazijos bendruomenė

 

II vieta

Violeta Šuminaitė

3.

Kroso varžybos

Rajoninės

Raimondas Juchnevič

Povilas Trubila

Sabina Slabadaitė

6

8

I

III vieta

II vieta

III vieta

Gintaras Gruodis

4.

Solidarumo bėgimas

Respublikinis

Gimnazijos bendruomenė

1-IV

Padėkos raštas

Jurgita Rėkašienė

5.

Mokinių, gim. 2004 m. ir jaunesnių, kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato varžybos

Rajoninės

Rokas Ervinas Česūnas

Kirilas Maslabojevas

Raimondas Juchnevič

Daniel Novickij

Arijus Ašurovas

Tomas Baubinas

Deividas Dovidov

Tauras Jokūbas Rakštelis

Dieter Matthias Unger

Vytenis Butkūnas

5

5

6

6

6

6

6

6

6

6

II vieta

Gintaras Gruodis

6.

Mokinių, gim. 2004 m. ir jaunesnių, kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato varžybos

Zoninės

Rokas Ervinas Česūnas

Gintautas Ramanauskas

Pijus Kardelis

Raimondas Juchnevič

Daniel Novickij

Arijus Ašurovas

Tomas Baubinas

Deividas Dovidov

Tauras Jokūbas Rakštelis

Dieter Matthias Unger

5

5

5

6

6

6

6

6

6

6

I vieta

Gintaras Gruodis

7.

Mokinių, gim. 2006 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos

Rajoninės

Vitalij Andrejev

Ramūnas Kurgonas

Aistis Sabaliauskas

Gabija Peciulevičiūtė

Aistė Kaškilevičiūtė

Austėja Teresė Kazinec

Gintarė Atėnė Guigaitė

Deimantė Mažeikaitė

Skaistė Velytė

Ernestas Ivanovas

Aurimas Grušnius

Dovydas Bogomolskas

Aivaras Malinauskas

3

3

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

5

II vieta

Ilona Pakalkienė

8.

BLM mokinių futbolo 5x5 varžybos

Rajoninės

Erika Krupavičiūtė

Gabija Patiejūnaitė

Gabija Rokytė

Monika Žemaitytė

Skirmantė Čirvininaitė

Judita Volkovskytė

Greta Ramanauskaitė

Ernesta Paslauskaitė

7

8

8

8

8

8

8

8

II vieta

Gintaras Gruodis

9.

BUM 2003 gimimo metų ir jaunesnių mokinių futbolo 5x5 varžybos

Rajoninės

Arijus Ašurovas

Tomas Baubinas

Deividas Dovidov

Raimondas Juchnevič

Daniel Novickij

Liudvig Novickij

Irmantas Achromkinas

Irmantas Ramanauskas

Irmantas Vitkus

Arminas Damošius

Arvaidas Damošius

6

6

6

6

6

7

7

7

7

7

7

II vieta

Gintaras Gruodis

10.

Jaunųjų talentų konkursas

Rajoninis

Ostinas Ivanovas

8

Laureatas

 

11.

Kalėdinis tinklinio turnyras

Atviras

Arijus Ašurovas

Deividas Baubinas Povilas Trubila

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

Ovidijus Nasevičius Arnas Sabaliauskas

6

8

8

I

I

I

I

I vieta

Gintaras Gruodis

12.

Matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Nacionalinis

Ostinas Ivanovas

Emilis Druteika

Andrius Martinkėnas

8

I

II

Diplomai

 

13.

Anglų kalbos olimpiada

Rajoninė

Dovilė Milišauskaitė

III

I vieta

Ingrida Labuckienė

14.

Internetinė olimpiada „Nalanda 2016“

Tarptautinė

Skirmantas Strašinskas

6

Diplomai

Jurgita Raketienė

Zita Čičelienė

15.

Biologijos olimpiada

Rajoninė

Simonas Čeponis

Kamilė Trusevičiūtė

III

IV

III vieta

III vieta

Ona Motiejonienė

16.

Kaimo vietovių mokyklų mokinių tinklinio varžybos

Rajoninės

Povilas Trubila

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

Vytenis Mikalajūnas

Arnas Sabaliauskas

Ovidijus Nasevičius

Deividas Baubinas

Andrius Martinkėnas

8

I

I

I

I

I

I

II

I vieta

Gintaras Gruodis

17.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių futbolo 5x5 varžybose

Zoninės

Arijus Ašurovas

Tomas Baubinas Deividas Dovidov Raimondas Juchnevič 

Liudvig Novickij Irmantas Ramanauskas Irmantas Achromkinas

Irmantas Vitkus

Arvaidas Damošius

6

6

6

6

7

7

7

7

7

I vieta

Gintaras Gruodis

18.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Rajoninė

Adelė Misiūnaitė

II

I vieta

Ona Lukoševičienė

19.

Kaimo vietovių mokyklų mokinių tinklinio varžybos

Rajoninės

Judita Volkovskytė

Sabina Slabadaitė

Liveta Meškėnaitė

Rugilė Laučiškytė

Sabina Einikytė

Salvinija Dervinytė

Deimantė Dinevičiūtė

8

I

I

I

I

II

II

III vieta

Gintaras Gruodis

20.

BUM mokinių stalo teniso varžybos

Rajoninės

Arijus Ašurovas

Povilas Trubila

Ovidijus Nasevičius

Deividas Baubinas

6

8

I

I

II vieta

Gintaras Gruodis

21.

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“

II etapas

Emilis Druteika

I

II vieta

Joana Garnevičienė

22.

Mokinių, gim. 2004 m. ir jaunesnių, kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato varžybos

Tarpzoninės

Rokas Ervinas Česūnas

Gintautas Ramanauskas

Kirilas Maslabojevas

Raimondas Juchnevič

Daniel Novickij

Arijus Ašurovas

Tomas Baubinas

Deividas Dovidov

Tauras Jokūbas Rakštelis Vytenis Butkūnas

5

5

5

6

6

6

6

6

6

6

II vieta

Gintaras Gruodis

23.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių tinklinio varžybos

Zoninės

Liudvig Novickij

Povilas Trubila

Jokūbas Čeponis

Vytenis Mikalajūnas

Arnas Sabaliauskas

Deividas Baubinas

Karolis Bernotavičius

Andrius Martinkėnas

7

8

I

I

I

I

II

II

III vieta

Gintaras Gruodis

24.

„Juventus“ krepšinio lygos 2016–2017 metų sezono krepšinio varžybos

Rajoninės

Emilis Druteika

Arnas Sabaliauskas

Deividas Baubinas

Modestas Mackevičius

Augustinas Kazimirėnas

Eivitas Petronis

Tomas Mačiulis

I

I

I

III

IV

IV

IV

I vieta

Gintaras Gruodis

25.

Fizikos olimpiada

Rajoninė

Dainius Čeponis

Tomas Butkūnas

II

II

II vieta

III vieta

Joana Garnevičienė

26.

Meninio skaitymo konkursas

Rajoninis

Povilas Trubila

8

III vieta

Zita Čičelienė

27.

3-4 klasių mokinių matematikos olimpiada

Rajoninė

Akvilė Graužlytė

Gabija Peciulevičiūtė

4

4

I vieta

III vieta

Ilona Pakalkienė

28.

9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Rajoninė

Livija Gruzdytė

Deividas Bimba

Eivitas Petronis

I

I

IV

III vieta

III vieta

III vieta

Teresa Rudaja

Dainius Vaitkevičius

29.

Edukacinis anglų kalbos konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“

Respublikinis

Liepa Gruzdytė

Austėja Garnevičiūtė

Skirmantas Strašinskas

Ostinas Ivanovas

Aurimas Garnevičius

Eivitas Petronis

Akvilė Graužlytė

2

3

6

8

IV

IV

4

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

III laip. dipl.

II laip. dipl.

Padėka

 

30.

Edukacinis lietuvių kalbos ir literatūros konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“

Respublikinis

Liepa Gruzdytė

Beatričė Meilutė

Ramūnas Kurgonas

Austėja Garnevičiūtė

Vitalij Andrejev

Ostinas Ivanovas

Aurimas Garnevičius

Eivitas Petronis

Akvilė Graužlytė

Kamilė Graužlytė

2

3

3

3

3

8

IV

IV

4

5

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

III laip.dipl.

II laip. dipl.

III laip.dipl.

Padėka

Padėka

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

31.

Edukacinis matematikos konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“

Respublikinis

Nojus Grigonis

Jokūbas Cicėnas

Liepa Gruzdytė

Vitalij Andrejev

Austėja Garnevičiūtė

Agnė Drobitova

Ervinas Rokas Česūnas

Ostinas Ivanovas

Eivitas Petronis

Aurimas Garnevičius

Jokūbas Umbrasas

Beatričė Meilutė

Ramūnas Kurgonas

Austėja Teresė Kazinec

Gabija Peciulevičiūtė

Akvilė Graužlytė

Skaistė Velytė

Kamilė Graužlytė

Skirmantas Strašinskas

2

2

2

3

3

3

5

8

IV

IV

2

3

3

4

4

4

4

5

6

II laip. dipl.

III laip.dipl.

III laip.dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

III laip.dipl.

I laip. dipl.

III laip.dipl.

III laip.dipl.

III laip.dipl.

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

32.

Edukacinis biologijos konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“

Respublikinis

Liepa Gruzdytė

Vitalij Andrejev

Ramūnas Kurgonas

Gabrielė Grinkevičiūtė

Beatričė Meilutė

Austėja Garnevičiūtė

Akvilė Graužlytė

Skaistė Velytė

Ostinas Ivanovas

2

3

3

3

3

3

4

4

8

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

III laip.dipl.

III laip.dipl.

III laip.dipl.

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

33.

Edukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“

Respublikinis

Austėja Garnevičiūtė

Vitalij Andrejev

Ostinas Ivanovas

Kamilė Graužlytė

Skirmantas Strašinskas

3

3

8

5

6

I laip. dipl.

III laip.dipl.

II laip. dipl.

Padėka

Padėka

Joana Garnevičienė

34.

Edukacinis fizikos konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

Aurimas Garnevičius

Eivitas Petronis

 

8

IV

IV

II laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

 

Joana Garnevičienė

35.

Edukacinis geografijos konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“

Respublikinis

Skirmantas Strašinskas

Ostinas Ivanovas

 

6

8

 

I laip. dipl.

Padėka

 

36.

Edukacinis chemijos konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

 

8

 

III laip.dipl.

 

 

37.

Edukacinis istorijos konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“

Respublikinis

Kamilė Graužlytė

Ostinas Ivanovas

 

5

8

 

Padėka

Padėka

Danguolė Bajarūnienė

38.

Konkursas-paroda „Dovanos kitaip...“

Rajoninis

Elzė Trubilaitė

Gabija Apyvalaitė

Adelė Misiūnaitė

Erika Mudinaitė

Emilis Druteika

6

6

II

I

I

I vieta

III vieta

I vieta

III vieta

III vieta

Joana Garnevičienė

Audronė Krikščionaitienė

39.

Dailės olimpiada

Rajoninė

Raminta Repečkaitė

IV

II vieta

Audronė Krikščionaitienė

40.

Technologijų olimpiada

Rajoninė

Ernesta Paslauskaitė

Adelė Misiūnaitė

Justinas Kazimirėnas

Juozas Guiskis

Raminta Repečkaitė

8

II

II

II

IV

III vieta

I vieta

II vieta

III vieta

I vieta

Audronė Krikščionaitienė

Rimantas Malinauskas

41.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių, gim. 2006 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos

Zoninės

Vitalij Andrejev

Ramūnas Kurgonas

Aistis Sabaliauskas

Dovydas Bogomolskas

Akvilė Graužlytė

Ernestas Ivanovas

Austėja Kazinec

Aistė Kaškilevičiūtė

Gabija Peciulevičiūtė

Skaistė Velytė

3

3

3

4

4

4

4

4

4

4

II vieta

Ilona Pakalkienė

Elena Abeciūnienė

42.

Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Rajoninis

Monika Žemaitytė

Elija Guiskytė

Adelė Misiūnaitė

Edita Gulbinskaitė

Kamilė Trusevičiūtė

8

8

II

II

IV

I vieta

II vieta

II vieta

III vieta

III vieta

Audronė Krikščionaitienė

43.

BUM mokinių, gim. 2006 m. ir jaunesnių, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Rajoninės

Vitalij Andrejev

Gabija Bražiūnaitė

Agnė Drobitova

Austėja Garnevičiūtė

Gabrielė Grinkevičiūtė

Ramūnas Kurgonas

Beatričė Meilutė

Ignas Rukas

Aistis Sabaliauskas

Raminta Urbonaitė

Dovydas Bogomolskas

Vilija Čičovaitė

Kamila Einikytė

Akvilė Graužlytė

Aurimas Grušnius

Gintarė Atėnė Guigaitė

Ernestas Ivanovas

Aistė Kaškilevičiūtė

Austėja Teresė Kazinec

Gabija Peciulevičiūtė

Gabrielė Pečiulytė

Alexander Samuel Unger

Skaistė Velytė

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

II vieta

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

44.

BUM mokinių tinklinio varžybos

Rajoninės

Arijus Ašurovas

Povilas Trubila

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

Vytenis Mikalajūnas

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

Deividas Baubinas

Karolis Bernotavičius

Andrius Martinkėnas

6

8

I

I

I

I

I

I

II

II

I vieta

Gintaras Gruodis

45.

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Rajoninis

Ernesta Paslauskaitė

Monika Žemaitytė

Kotryna Ševcovaitė

Julija Lapteva

Simonas Čeponis

8

8

II

III

III

I vieta

Jurgita Rėkašienė

46.

9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada

Rajoninė

Adelė Misiūnaitė

Monika Valkauskaitė

I

IV

I vieta

III vieta

Arvydas Medzevičius

47.

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Zoninės

Nojus Grigonis

Vitalij Andrejev

Gabija Bražiūnaitė

Ramūnas Kurgonas

Aistis Sabaliauskas

Austėja Garnevičiūtė

Dovydas Bogomolskas

Gintarė Atėnė Guigaitė

Ernestas Ivanovas

Gabija Peciulevičiūtė

Gabrielė Pečiulytė

Skaistė Velytė

Vilija Čičovaitė

Aivaras Malinauskas

2

3

3

3

3

3

4

4

4

4

4

4

4

5

III vieta

Ilona Pakalkienė

Elena Abeciūnienė

48.

Matematikos konkursas „Kengūra“

Rajoninis

Tarptautinis

Ostinas Ivanovas

Viltė Žemaitytė

Astoras Dovliaš

Liepa Gruzdytė

Nojus Grigonis

Vitalijus Andrejevas

Aurimas Grušnius

Akvilė Graužlytė

Gabija Peciulevičiūtė

Kamilė Graužlytė

Eva Risakovaitė

Rokas Ervinas Česūnas

Pijus Kardelis

Martynas Steponėnas

Jokūbas Steponėnas

Kirilas Maslabojevas

Neringa Drobitova

Kajus Meidus

Tauras Jokūbas Rakštelis

Pijus Sigvidas Krinickas

Mykolas Rimšelis

Povilas Trubila

Simas Čepulis

Ostinas Ivanovas

Karolis Jelinskas

Erika Mudinaitė

Livija Gruzdytė

Sabina Slabadaitė

Brigita Bimbaitė

Deividas Bimba

Deimantas Patiejūnas

Dainius Čeponis

8

1

1

2

2

3

4

4

4

5

5

5

5

5

5

5

5

6

6

7

8

8

8

8

I

I

I

I

I

I

II

II

I vieta

Padėkos raštai

Dainius Vaitkevičius

Diana Kindurienė

Ilona Pakalkienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Teresa Rudaja

49.

BUM mokinių krepšinio 5x5 varžybos

Rajoninės

Arijus Ašurovas

Tomas Baubinas

Povilas Trubila

Deividas Baubinas

Emilis Druteika

Nerijus Malinauskas

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

6

6

8

I

I

I

I

I

I vieta

Gintaras Gruodis

50.

Liaudies dailės konkurso paroda „Sidabro vainikėlis“

Regioninis

Ernesta Paslauskaitė

8

I vieta

Audronė Krikščionaitienė

51.

Ignalinos rajono mokyklų 5-8 klasių matematinės varžytuvės

Rajoninės

Rokas Ervinas Česūnas

Tauras Jokūbas Rakštelis

Pijus Sigvidas Krinickas

Ostinas Ivanovas

5

6

7

8

Sidabrinis prizas

Teresa Rudaja Dainius Vaitkevičius

52.

Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“

Rajoninis

Austėja Garnevičiūtė

Eva Risakovaitė

Meta Theresa Unger

Kotryna Ševcovaitė

3

5

7

II

I vieta

I, III vietos

I vieta

I vieta

Joana Garnevičienė

53.

BUM mokinių trikovės varžybos

Rajoninės

Ričardas Česokas 

Vitalij Andrejev  

Gabija Bražiūnaitė 

Austėja Garnevičiūtė

Ramūnas Kurgonas

Aistis Sabaliauskas Gintarė Atėnė Guigaitė 

Skaistė Velytė 

Vilija Čičovaitė

Dovydas Bogomolskas

2

3

3

3

3

3

4

4

4

4

III vieta

Ilona Pakalkienė

Elena Abeciūnienė

54.

Jaunųjų dainininkų festivalis „Mažoji  žvaigždutė“

Rajoninė

Goda Maldžiūtė

Austėja Garnevičiūtė

Beatričė Meilutė

Gintarė Atėnė Guigaitė

Aistė Kaškilevičiūtė

Austėja Teresė Kazinec

Gabrielė Pečiulytė

Neringa Drobitova

Gabija Apyvalaitė

Elzė Trubilaitė

Elija Guiskytė

Justina Vilūnaitė

1

3

3

4

4

4

4

5

6

6

8

8

Padėkos raštas

Lionė Gruodienė

55.

Piešinių ir nuotraukų konkursas „Kuriu ateities Europą“

Respublikinis

Monika Žemaitytė

Meta Theresa Unger

Austėja Garnevičiūtė

Ramūnas Kurgonas

8

7

3

3

I vieta

II vieta

III vieta

III vieta

Audronė Krikščionaitienė

Elena Abeciūnienė

56.

Viktorina „Ką žinai apie savo gimtąjį kraštą“

Rajoninė

Monika Žemaitytė

Gabija Patiejūnaitė

Jokūbas Čeponis

Erika Mudinaitė

Livija Gruzdytė

Faustina Čiūdaraitė

8

8

I

I

I

I

I vieta

Danguolė Bajarūnienė

57.

Piešinių ir fotografijų konkursas „Labanoro giria įvairiais metų laikais“

Respublikinis

Ernesta Paslauskaitė

8

II vieta

Audronė Krikščionaitienė

58.

„Golas 2017“ (2004 m. g. ir jaunesnių mokinių grupėje) varžybos

Rajoninės

Gintautas Ramanauskas

Neringa Bražiūnaitė

Elzė Trubilaitė

Tomas Baubinas

Arijus Ašurovas

Deividas Dovidov

Daniel Novickij

Raimondas Juchnevičius

Tauras Jokūbas Rakštelis

5

6

6

6

6

6

6

6

6

II vieta

Irmantas Nalivaika

59.

„Golas 2017“ (2001-2003 m. g. mokinių grupėje) varžybos

Rajoninės

Irmantas Vitus

Liudvig Novickij

Irmantas Ramanauskas

Irmantas Achromkinas

Skirmantė Čirvininaitė

Judita Volkovskytė

Povilas Trubila

Sabina Slabadaitė

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

Deividas Baubinas

7

7

7

7

8

8

8

I

I

I

I

II vieta

Irmantas Nalivaika

60.

BUM mokinių lengvosios atletikos varžybos

Rajoninės

Vytenis Butkūnas

Deividas Dovidov

Raimondas Juchnevič

Irmantas ASchromkinas

Liudvig Novickij

Irmantas Ramanauskas

6

6

6

7

7

7

II vieta

Gintaras Gruodis

61.

BUM mokinių kroso estafetės varžybos

Rajoninės

Arminas Damošius

Skirmantė Čirvininaitė

Justina Vilūnaitė

Judita Volkovskytė

Greta Ramanauskaitė

Simas Čepulis

Povilas Trubila

Donatas Sakalauskas

7

8

8

8

8

8

8

8

I vieta

Gintaras Gruodis

62.

Edukacinis anglų kalbos konkursas „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Jokūbas Cicėnas

Jokūbas Umbrasas

Ostinas Ivanovas

Emilis Druteika

2

2

8

I

Padėka

Padėka

I laip. dipl.

II laip. dipl.

 

63.

Edukacinis lietuvių kalbos ir literatūros konkursas „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Liepa Gruzdytė

Jokūbas Cicėnas

Austėja Garnevičiūtė

Ostinas Ivanovas

Emilis Druteika

2

2

3

8

I

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

 

64.

Edukacinis matematikos konkursas „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Jokūbas Cicėnas

Austėja Garnevičiūtė

Samuel Alexander Unger

Ostinas Ivanovas

Emilis Druteika

2

3

4

8

I

II laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

Padėka

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

65.

Edukacinis biologijos konkursas „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Jokūbas Cicėnas

Austėja Garnevičiūtė

Ostinas Ivanovas

Emilis Druteika

2

3

8

I

II laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

Padėka

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

66.

Edukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

Emilis Druteika

8

I

II laip. dipl.

Padėka

 

Joana Garnevičienė

67.

Edukacinis fizikos konkursas „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

Emilis Druteika

8

I

III laip.dipl.

Padėka

Joana Garnevičienė

68.

Edukacinis geografijos konkursas „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

Emilis Druteika

 

8

I

III laip.dipl.

Padėka

 

69.

Edukacinis chemijos konkursas „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

Emilis Druteika

 

8

I

II laip. dipl.

Padėka

 

70.

Edukacinis istorijos konkursas „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

 

8

 

Padėka

 

 

71.

Vaizduojamosios dailės darbų paroda

Rajoninė

Ugnė Žemaitytė

Austėja Garnevičiūtė

Pijus Sigvidas Krinickas

Ostinas Ivanovas

Ernesta Paslauskaitė

Faustina Čiūdaraitė

Deimantas Damošius Edita Gulbinskaitė

Salvinija Dervinytė

Silvija Savickytė

Julija Lapteva

Raminta Repečkaitė

1

3

7

8

8

I

I

II

II

II

III

IV

Laureatai

Audronė Krikščionaitienė

72.

Taikomosios dailės darbų paroda

Rajoninė

Gabija Peciulevičiūtė

Augustė Valėnaitė

Ernesta Paslauskaitė

Dovilė Milišauskaitė

4

6

8

III

Laureatai

Ilona Pakalkienė

Audronė Krikščionaitienė

73.

Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Respublikinis

Skirmantas Strašinskas

Monika Valkauskaitė

Džiugas Grikinis

Tauras Jokūbas Rakštelis

Pijus Sigvidas Krinickas

Julija Saikovskaja

Povilas Trubila

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

6

IV

6

6

7

8

8

I

I

Diplomas

Diplomas

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Jurgita Raketienė

Rimutė Vaišnorienė

Nadiežda Stefanskaja

74.

Kalbų Kengūra 2017

Respublikinė

Kamilė Graužlytė

 

 

Monika Valkauskaitė

 

 

Ieva Jasiukianecaitė

Neringa Drobitova

Rokas Ervinas Česūnas

5

 

 

IV

 

 

5

5

5

Auksinės Kengūros diplomas

Auksinės Kengūros diplomas

Padėka

Padėka

Padėka

Diana Simaškienė

75.

Informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“

Respublikinis

Austėja Garnevičiūtė

Kotryna Ševcovaitė

3

II

Diplomas

Diplomas

Joana Garnevičienė

76.

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Tarptautinis

Simas Čepulis

Dominykas Dinevičius

Rimvydas Einikis

Ostinas Ivanovas

Ernesta Paslauskaitė

Gabija Patiejūnaitė

Mykolas Rimšelis

Gabija Rokytė

Donatas Sakalauskas

Dovydas Savickas

Vilius Steponėnas

Povilas Trubila

Monika Žemaitytė

Ovidijus Baranauskas

Deividas Baubinas

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

Livija Gruzdytė

Karolis Jelinskas

Eismantas Junevičius

Rugilė Laučiškytė

Liveta Meškėnaitė

Vytenis Mikalajūnas

Erika Mudinaitė

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

Sabina Slabadaitė

Karolis Bernotavičius

Tomas Butkūnas

Dainius Čeponis

Salvinija Dervinytė

Deimantė Dinevičiūtė

Juozas Guiskis

Justinas Kazimirėnas

Dovydas Keina

Andrius Martinkėnas

Adelė Misiūnaitė

Deimantas Patiejūnas

Silvija Savickytė

Aurimas Garnevičius

Domantas Kardelis

Eivitas Petronis

Augustinas Rėkašius

8

8

8

8

8

8

8

8

8

8

8

8

8

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

II

II

II

II

II

II

II

II

II

II

II

II

IV

IV

IV

IV

Padėkos

Joana Garnevičienė

77.

Konkursas „Fizika aplink mus“

Rajoninis

Salvinija Dervinytė

Deimantė Dinevičiūtė

Justinas Kazimirėnas

II

II

II

I vieta

I vieta

II vieta

Joana Garnevičienė

78.

Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Respublikinis

Adelė Misiūnaitė

Elija Guiskytė

Kamilė Trusevičiūtė

Monika Žemaitytė

Edita Gulbinskaitė

Kotryna Ševcovaitė

Salvinija Dervinytė

II

8

IV

8

II

II

II

II vieta

III vieta

Paskat. vieta

Pažymėjimai

Audronė Krikščionaitienė

79.

Internetinė olimpiada „Nalanda 2017“

Tarptautinė

Skirmantas Strašinskas

6

II laipsnio diplomas (anglų k.)

III laipsnio diplomas (informatika)

Jurgita Raketienė

80.

Projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“

Tarptautinis

Jokūbas Čeponis

Sabina Slabadaitė

Adelė Misiūnaitė

Silvija Savickytė

I

I

II

II

Diplomai

Jurgita Raketienė

Danguolė Bajarūnienė

Vitalija Medzevičienė

DŪKŠTO SKYRIUS

1.

Jaunųjų talentų konkursas

Rajoninis

Arvydas Baranauskas

IV

Laureatas

 

2.

Informatikos olimpiada

Rajoninė

Arvydas Baranauskas

IV

III vieta

Lina Ratkevičiūtė

3.

Anglų kalbos olimpiada

Rajoninė

Viktoras Majevskis

III

II vieta

Lenie Drūteikienė

4.

Biologijos olimpiada

Rajoninė

Arvydas Baranauskas

IV

I vieta

 

Sonata Petkūnienė

5.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Rajoninė

Viktoras Majevskis

III

III vieta

Silva Žiliukienė

6.

Fizikos olimpiada

Rajoninė

Viktoras Majevskis

Arvydas Baranauskas

III

IV

III vieta

I vieta

Kristina Visakavičienė

7.

9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Rajoninė

Viktoras Majevskis

Arvydas Baranauskas

 

III

IV

I vieta

I vieta

 

Natalija Skunčikienė

8.

Matematikos konkursas „Kengūra“

Rajoninis

Viktoras Majevskis

Arvydas Baranauskas

 

III

IV

I vieta

I vieta

 

Natalija Skunčikienė

9.

Piešinių ir nuotraukų konkursas „Kuriu ateities Europą“

Respublikinis

Laima Bikulčiūtė

IV

I vieta

 

MIELAGĖNŲ SKYRIUS

1.

3-4 klasių mokinių konkursas „Diktanto meistras 2016“

Rajoninis

Aistė Apyvalaitė

 

3

III vieta

Rožė Bielinienė

2.

3-4 klasių mokinių piešinių konkursas „Jie – mūsų draugai...!“

Tarptautinis

Laura Janutėnaitė

3

Laureatė

Rožė Bielinienė

3.

Vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Apšerkšniję mūsų žiemos“

Respublikinis

Rugilė Mačėnaitė

3

III vieta

Rožė Bielinienė

4.

Aplikacijos konkursas „Kalėdų belaukiant“

Respublikinis

Aistė Apyvalaitė

 

3

II vieta

Rožė Bielinienė

5.

1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Tetulės ąsotėlis“

Respublikinis

Gabrielė Čepulytė

Rugilė Mačėnaitė

Aistė Apyvalaitė

2

3

3

Padėkos raštas

Rožė Bielinienė

6.

Vaikų ir mokinių, lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų, konkursas „Tramtatulis 2017“

Rajoninis

Gabrielė Čepulytė

 

2

Laureatė

Rožė Bielinienė

7.

Vaikų ir mokinių, lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų, konkursas „Tramtatulis 2017“

Regioninis

Gabrielė Čepulytė

 

2

Padėkos raštas

Rožė Bielinienė

8.

Piešinių konkursas „Mano mokykla“

Rajoninis

Laura Janutėnaitė

3

Diplomas

Rožė Bielinienė

9.

Vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Lietuvos architektūros perlai“

Respublikinis

Rugilė Mačėnaitė

3

Padėkos raštas už kūrybiškumą

Rožė Bielinienė

10.

Vaizduojamosios dailės darbų paroda

Rajoninė

Gabrielė Čepulytė

Aistė Apyvalaitė

Rugilė Mačėnaitė

Laura Janutėnaitė

2

3

3

3

Laureatai

Rožė Bielinienė

11.

Taikomosios dailės darbų paroda

Rajoninė

Gabrielė Čepulytė

Aistė Apyvalaitė

 

2

3

Laureatai

Rožė Bielinienė

12.

1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Žemė pina žiedų pynę“

Respublikinis

Gabrielė Čepulytė

Erikas Romankevičius

Laura Janutėnaitė

Giedrė Petrulėnaitė

2

2

3

3

Nugalėtojai

 

 

Žiūrovų simpatijos diplomas

Rožė Bielinienė

13.

Gamtos Kengūra 2017

Respublikinė

Gabrielė Čepulytė

 

 

Aistė Apyvalaitė

 

2

 

 

3

Auksinės Kengūros diplomas Auksinės Kengūros diplomas

Rožė Bielinienė

14.

Kalbų Kengūra 2017

Respublikinė

Gabrielė Čepulytė

 

 

Aistė Apyvalaitė

 

2

 

 

3

Auksinės Kengūros diplomas Auksinės Kengūros diplomas

Rožė Bielinienė

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio piešinių konkursas „Kas yra pilietiškumas?“

Respublikinis

Lukas Kardelis

PUG

Laureatas

Neringa Grikinienė

15.

Pradinio ugdymo dailės ir technologijų kūrybinių darbų paroda „Šalnos išdaigos žiemos lange“

Respublikinė

Gabrielė Čepulytė

Aistė Apyvalaitė

Laura Janutėnaitė

Giedrė Petrulėnaitė

2

3

3

3

Padėkos raštas

Rožė Bielinienė

16.

Jaunųjų dainininkų festivalis „Mažoji žvaigždutė“

Rajoninis

Garbielė Čepulytė

Aistė Apyvalaitė

2

3

Padėkos raštas

Rožė Bielinienė

Direktorė                                                                                             Jūratė Sveikauskienė

Atnaujinta: 2017-09-07