Darbo grupės

Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija

 

Pirmininkė – Jūratė Sveikauskienė, gimnazijos direktorė.

Nariai:

Joana Garnevičienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė, fizikos mokytoja metodininkė,

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas  metodininkas,

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų mokytoja metodininkė,

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė,

Dovilė Rakštelienė, mokinių tėvų atstovė,

Danguolė Vaitkevičienė, Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė.

 

Vaiko gerovės komisija

 

Pirmininkė – Diana Simaškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Sekretorė –  Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja (ne VGK narė).

Nariai:

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas,

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė,

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų mokytoja metodininkė,

Audrius Krikščionaitis, vyresnysis specialusis pedagogas-logopedas,

Jurgita Raketienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja,

Jurgita Rėkašienė, socialinė pedagogė metodininkė,

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja,

Vitalija Medzevičienė, bibliotekininkė, ugdymo karjerai mokytoja,

Diana Maskoliūnienė, tėvų atstovė.

 

Gimnazijos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė 

 

Pirmininkas – Dainius Vaitkevičius, matematikos vyresnysis mokytojas.

Nariai:

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas,

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė,

Ona Lukoševičienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja,

Diana Simaškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

Ona Motiejonienė, biologijos mokytoja ekspertė.

 

Pradinių klasių mokytojų metodinė grupė

 

Pirmininkė – Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Nariai:

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja,

Rožė Bielinienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja,

Neringa Grikinienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė,

Diana Kindurienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja,

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja.

 

Kalbų mokytojų metodinė grupė

 

Pirmininkė – Ingrida Labuckienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja.

Nariai: 

Zita Čičelienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja,

Ona Lukoševičienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja,

Silva Žiliukienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė,

Lenie Drūteikienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė,

Jurgita Raketienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja, vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja,

Nadiežda Stefanskaja, rusų kalbos vyresnioji mokytoja,

Gražina Sobčikienė, rusų kalbos mokytoja.

 

Dorinio ugdymo ir socialinių mokslų mokytojų metodinė grupė

 

Pirmininkė – Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja.

Nariai:

Audronė Urbonienė, tikybos vyresnioji mokytoja,

Agnė Lenard-Levčenkienė, etikos mokytoja,

Vitalija Medzevičienė, bibliotekininkė, ugdymo karjerai mokytoja,

Arvydas Medzevičius, geografijos vyresnysis mokytojas,

Sonata Petkūnienė, biologijos mokytoja metodininkė, geografijos mokytoja,

Audronė Tijūnėlienė, istorijos mokytoja metodininkė.

 

Gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė

 

Pirmininkas – Dainius Vaitkevičius, matematikos vyresnysis mokytojas.

Nariai:

Ona Motiejonienė, biologijos mokytoja ekspertė.

Joana Garnevičienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė, fizikos mokytoja metodininkė,

Teresa Rudaja, matematikos mokytoja metodininkė,

Stasys Keraitis, chemijos mokytojas,

Sonata Petkūnienė, biologijos mokytoja metodininkė, geografijos mokytoja,

Natalija Skunčikienė, matematikos mokytoja metodininkė,

Kristina Visakavičienė, matematikos vyresnioji mokytoja, fizikos vyresnioji mokytoja,

Lina Ratkevičiūtė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė.

 

Kūno kultūros, technologijų ir menų mokytojų metodinė grupė

 

Pirmininkas – Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas.

Nariai:

Lionė Gruodienė, muzikos vyresnioji mokytoja,

Fernandas Juchnevičius, kūno kultūros mokytojas,

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų mokytoja metodininkė,

Rimantas Malinauskas, technologijų vyresnysis mokytojas,

Rolandas Žilinskas, technologijų mokytojas metodininkas,

Elena Skripkauskienė, choreografijos vyresnioji mokytoja,

Anastazija Židanavičienė, muzikos mokytoja metodininkė.

 

Klasės auklėtojų metodinė grupė

 

Pirmininkė – Audronė Krikščionaitienė, 7 kl. auklėtoja.

Nariai:

Ilona Pakalkienė, 1 kl. auklėtoja,

Diana Kindurienė, 2 kl. auklėtoja,

Jūratė Šalkauskienė, 3 kl. auklėtoja,

Elena Abeciūnienė, 4 kl. auklėtoja,

Rožė Bielinienė, Mielagėnų skyriaus 2/3/4 jungtinės kl. auklėtoja,

Jugita Raketienė, 5 kl. auklėtoja,

Vitalija Medzevičienė, 6 kl. auklėtoja,

Irmantas Nalivaika, 8 kl. auklėtojas,

Ingrida Labuckienė, I kl. auklėtoja,

Danguolė Bajarūnienė, II kl. auklėtoja,

Ona Lukoševičienė, III kl. auklėtoja,

Dainius Vaitkevičius, IV kl. auklėtojas,

Anastazija Židanavičienė, Dūkšto skyriaus III kl. auklėtoja,

Jolanta Purvinskienė, Dūkšto skyriaus IV kl. auklėtoja.

 
Darbuotojų saugos ir sveikatos komitetas

 

Pirmininkas – Rolandas Gulbinskas, direktoriaus pavaduotojas ūkiui.

Nariai:

Danutė Breidokienė, raštinės administratorė,

Vitalija Medzevičienė, bibliotekininkė,

Diana Simaškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Atnaujinta: 2017-09-12